PGE Stal Mielec wygrywa z beniaminkiem Fortuna Pierwszej Ligi

09.07.2019

Kolejny pojedynek sparingowy rozegrali piłkarze mieleckiej PGE Stali. Tym razem zespół trenera Artura Skowronka zmierzył się z beniaminkiem Fortuna Pierwszej Ligi – Radomiakiem Radom.

Drużyna z Podkarpacia wygrała ten pojedynek 2:0, po bramkach strzelonych przez Adriana Paluchowskiego w 16 minucie oraz Martina Dobrotkę, który pokonał golkipera rywali 180 sekund później. Dobrą interwencją wykazał się Seweryn Kiełpin, który w 33 minucie obronił rzut karny, wykonywany przez Leandro.

Mielczanie w następny weekend rozegrają dwa pojedynki sparingowe. W ramach turnieju z okazji 80-lecia mieleckiej Stali, pierwszoligowiec zmierzy się ze słowackim FK Poprad oraz zespołem bezrobotnych piłkarzy z Hiszpanii.