Piłkarze Bruk Bet Termaliki na Cypr po formę wiosenną

30.12.2017

Zagraniczne zgrupowanie, pięć pojedynków kontrolnych i treningi na własnych obiektach. Tak piłkarze Bruk Bet Termaliki Nieciecza będą przygotowywać się do rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie.

Piłkarze trenera Macieja Bartoszka do zajęć powrócą w poniedziałek 8 stycznia. Wtedy zaplanowano pierwszy trening, kilka dni później przeprowadzone zostaną badania lekarskie oraz testy sprawnościowe. Następnie w sobotę 13 stycznia gracze z Niecieczy rozegrają pierwszy pojedynek kontrolny, a ich rywalem będzie pierwszoligowiec – Zagłębie Sosnowiec.

Od 17 do 28 stycznia piłkarze Bruk Bet Termaliki będą ładować akumulatory podczas zgrupowania na Cyprze. W sobotę 20 stycznia rozegrają pierwszą z trzech zaplanowanych gier kontrolnych z rumuńskim pierwszoligowcem Astrą Giurgiu. Trzy dni później rywalem piłkarzy trenera Macieja Bartoszka będzie inny – bardziej utytułowany pierwszoligowiec rumuński Dinamo Bukareszt. Dzień przed powrotem zagrają natomiast ze Spartakiem Moskwa.

Przed pierwszym pojedynkiem ligowym w 2018 roku, zespół z Niecieczy zmierzy się z krakowską Wisłą. To spotkanie zaplanowano na sobotę 3 lutego. W następny weekend Bruk Bet Termalica podejmie na własnym stadionie zespół kieleckiej Korony. Pojedynek w ramach 22.kolejki spotkań Lotto Ekstraklasy zaplanowano na niedzielę 11 lutego, na godzinę 15:30.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN