Na Podkarpaciu ruszają przygotowania do czwartej ligi

12.07.2019

Czwartoligowcy z Podkarpacia rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W Mielcu pod wodzą nowego trenera, zaś w Dębicy szkoleniowiec testował potencjalnych kandydatów do gry w Igloopolu. 

Drugi zespół PGE Stali Mielec rozpoczął przygotowania do czwartoligowego sezonu. Rezerwy pierwszoligowca spotkali się na pierwszym treningu pod wodzą nowego trenera Damiana Skiby. Wychowanek klubu z Mielca w minionym sezonie reprezentował barwy Czarnych Połaniec, w których 26 razy wystąpił na trzecioligowych boiskach i osiem razy wpisał się na listę strzelców. Na pierwszych zajęciach pojawili się głównie młodzi piłkarze, którzy wywalczyli awans do czwartej ligi podkarpackiej.

Kolejny czwartoligowiec z Podkarpacia – Igloopol Dębica rozpoczął okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Zajęcia poprowadził Bartosz Zołotar, który zostaje szkoleniowcem czwartoligowca z Dębicy. Na inauguracyjnym treningu zjawiło się 28 zawodników, z których sporą część stanowili zawodnicy testowani. Kilku piłkarzy znalazło uznanie w oczach szkoleniowca dębiczan.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy