Podział punktów w Niecieczy

16.09.2019

Wynikiem 1-1 zakończyło się spotkanie Bruk Betu Termaliki Nieciecza z Wartą Poznań. Był to już piąty z rzędu mecz Niecieczan bez zwycięstwa.

Warta od początku spotkania sprawiała lepsze wrażenie od rywali, ale przewagi nie potrafiła udokumentować. Najbliżej zdobycia bramki w pierwszej połowie był Robert Janicki, lecz jego strzał świetnie obronił Karol Dybowski. Młody bramkarz, w 27. minucie zmienił kontuzjowanego Łukasz Budziłka. W pierwszej połowie kibice ujrzeli jednak bramek.

Świetnie dla gospodarzy rozpoczęła się za to druga część meczu. 2 minuty po wznowieniu gry bramkę dla Niecieczan zdobył debiutujący w drużynie Matej Jelić, który wykończył indywidualną akcję precyzyjnym strzałem.

Ataki Warty nie ustawały. Bezbłędnie jednak w bramce Niecieczan spisywał się wcześniej wspomniany Dybowski. Zespół z Poznania zdołał wyrównać w końcówce. W 87. minucie rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Kupczak, tym samym ustalając wynik spotkania.

Bruk Bet Termalica plasuje się obecnie na 11. miejscu w ligowej tabeli z 11 punktami na koncie.

Kolejny mecz Niecieczanie zagrają na wyjeździe z Olimpią Grudziądz już w najbliższą środę.