Pojedynki PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn w TVP Sport

27.06.2019

Mecze najwyższej klasy rozgrywkowej piłkarzy ręcznych będą pokazywane w TVP Sport. To dobra informacja dla sympatyków szczypiorniaka. Będzie można zobaczyć pojedynki drużyn SPR Stali Mielec czy też SPR PWSZ Tarnów.

Telewizja Polska podpisała z Superligą umowę na cztery laty na prawa do pokazywania spotkań PGNiG Superligi mężczyzn. Pierwsza transmisja została zaplanowana na 30 sierpnia. Zaplanowano ponad 270 spotkań w okresie trwania licencji, czyli około 550 godzin transmisji. W każdym sezonie stacja TVP Sport pokaże minimum 68 meczów – po dwa w każdej kolejce rundy zasadniczej i wszystkie w rundzie finałowej.

Dodatkowo transmisje będą do obejrzenia również na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Będzie tam można znaleźć także zarchiwizowane spotkania, skróty z meczów, wywiady i inne liczne materiały wideo. Mecze będą pokazywane w standardzie HD z wykorzystaniem minimum 5 kamer. Transmitowane spotkania będą rozpoczynać się w jednym ze stałych pasm dedykowanym PGNiG Superlidze we wtorki, środy lub piątki o godz. 17:30 lub 18:00 i w niedzielę o godz. 13:00.

Dodajmy że PGNiG Superliga należy do ścisłego TOP 5 najsilniejszych lig w Europie rankingu Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. Jest jedną z czołowych lig zawodowych w Polsce. W rozgrywkach bierze udział 14 najsilniejszych zespołów w naszym kraju. Aktualnym mistrzem Polski jest drużyna PGE VIVE Kielce, która w tegorocznym finale pokonała Orlen Wisłę Płock. Trzecim zespołem jest Gwardia Opole.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN