Porażka SPS Stali Mielec w Jarosławiu

10.02.2020

Po dwóch ligowych zwycięstwach z rzędu siatkarki SPS Stali Mielec przegrały na wyjeździe z San-Pajdą Jarosław 1:3 (24:26, 18:25, 25:20, 16:25).

Podopieczne Agnieszki Rabki po emocjonującej pierwszej partii  zakończonej na przewagi, łatwo oddały drugiego seta zdobywając w nim zaledwie osiemnaście punktów. Początek trzeciej odsłony meczu to popis Mielczanek, które wyszły na prowadzenie 12:3 i bez większych problemów dowiozły korzystny wynik do końca seta. Czwartą partię znowu lepiej rozpoczęła mielecka drużyna, która prowadziła już 11:7.  Wówczas nastąpiło przebudzenie zespołu San-Pajdy, który odmienił losy seta całą wygrywając 25:16 i cały mecz 3:1.

Obecnie zespół z Mielca zajmuje w ligowej tabeli dziewiąte miejsce. W najbliżej kolejce zawodniczki SPS Stal Mielec na własnym boisku podejmą drużynę Częstochowianki Częstochowa.