Porażka Tuchovi we mgle [ZDJĘCIA]

06.02.2018

W Wojniczu na naturalnym boisku zagrał beniaminek czwartej ligi Tuchovia, która rywalizowała z miejscową Olimpią.

Obie ekipy musiały zmagać się z grząską murawą oraz mgłą. Do przerwy Tuchovia prowadziła 3:1, ale po zmianie stron szybkie cztery trafienia graczy Olimpii zmieniły losy spotkania. Ostatecznie wojniczanie wygrali z Tuchovią 6:5. Trzy trafienia dla czwartoligowca zaliczył Płachno, dwa Ogiela, a jedno zawodnik testowany.

W innych pojedynkach kontrolnych Polan Żabno przegrał z innym podkarpackim czwartoligowcem Wisłoką Dębica 3:4, choć do przerwy prowadził 3:1. Bramki dla podopiecznych trenera Piotra Brożka zdobyli: Mącior, Frąc oraz zawodnik testowany. Dla gospodarzy trzy trafienia zaliczył nowy zawodnik drużyny z Dębicy Kamil Żuchowicz. Z kolei Tarnovia rywalizowała z Igloopolem Dębica i przegrała 1:4. Jedyne trafienia dla biało-czerwonych zdobył Mateusz Prokop.

Wicelider czwartoligowej tabeli BKS Bochnia zmierzył się z liderem brzesko-bocheńskiej okręgówki Can Pack Okocimskim Brzesko. Do przerwy prowadzili Piwosze 2:0 po bramkach Dawida Lizaka i Daniela Polichta. Po zmianie stron dwa gole piłkarzy z miasta soli ustaliło wynik na 2:2. Bramki dla BKS zdobyli Daniel Bukowiec i zawodnik testowany.