Pracowity tydzień juniorów Jaskółek, słaby występ Kaczmarka w Szwecji

21.06.2019

Pracowity tydzień za juniorami tarnowskiej Unii. W tym tygodniu rozegrano bowiem aż trzy imprezy młodzieżowe z udziałem młodych Jaskółek. Dodatkowo Daniel Kaczmarek zaliczył drugi występ w lidze szwedzkiej.

W środowe popołudniu rozegrana została kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Tym razem na krakowskim torze wygrała drużyna ForBet Włókniarza Częstochowa, która wyprzedziła młodych jeźdźców Lokomotivu Daugavpils. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy tarnowskiej Unii. W porównaniu z dwoma pierwszymi w tym tygodniu turniejami w składzie Mariusza Gzyla zastąpił Mateusz Cierniak. W czterech występach na torze w stolicy Małopolski zdobył on 11 punktów. Po pięć oczek wywalczyli Dawid Rempała oraz Przemysław Konieczny.

Dwa zera na koncie Daniela Kaczmarka w pojedynku ligowym na szwedzkich torach. Zawodnik tarnowskiej Unii wystąpił w barwach Piraterny Morala, w pojedynku na torze w Kumli z Indianerną. Gospodarze wygrali 57:33. Spotkanie zostało przerwane po dwóch biegach, kiedy to nad torem padał rzęsisty deszcz. Po godzinie rywalizacja została wznowiona, a o wyniku w każdym z wyścigów decydował start. Zawodnik Jaskółek wystąpił w dwóch biegach, dojeżdżając do mety za plecami swoich rywali.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jakub Bulzak
play
Słowo za słowo - Urszula Rusecka
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN