Remis ‚Jaskółek’ w Mikołowie

13.10.2020

W 4. kolejce futsalowej 1. ligi południowej Unia Tarnów zremisowała na wyjeździe z KS Kamionka Mikołów 5-5.

Już po 2 minutach Tarnowianie przegrywali 2-0. Gospodarze poszli za ciosem i do przerwy prowadzili 3-0. Podopieczni Jakuba Drwala obudzili się w drugiej połowie. ‚Jaskółki’ nawiązały kontakt z rywalem po bramkach Dominika Wardzały oraz Konrada Podobińskiego. Końcówka meczu obfitowała w emocje i bramki. Dzięki trafieniom Wardzały, Wojciecha Przybyła oraz Tomasza Grzesiaka futsaliści z Tarnowa wywieźli ze Śląska punkt.

Po czterech kolejkach Unia Tarnów z dorobkiem 5 punktów na koncie plasuje się na ósmym miejscu w tabeli. Prowadzi Górnik Polkowice z kompletem oczek.

Kolejne spotkanie ‚Jaskółki’ rozegrają 17 października u siebie z Gwiazdą Ruda Śląska.

Skład: Strzelecki – Mroczka, Podobiński (1), Przybył (1), Wardzała (2)

Rezerwowi: Wałach, Sieńczak, Jodłowski, Stańczyk, Grzesiak (1)