Remis Sandecji w Opolu

16.09.2019

Zaledwie z jednym punktem z Opola wraca Sandecja Nowy Sącz. Biało-czarni zremisowali spotkanie z tamtejszą Odrą 1-1.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości. Już w piątej minucie piłkę do siatki skierował Dominik Kun. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było jednak długo czekać, gdyż już w 19. minucie bramkę zdobył Szymon Skrzypczak. W drugiej połowie kibice nie ujrzeli już żadnych bramek.

Mecz był bardzo wyrównany od samego początku aż do jego końca, o czym mogą świadczyć podobne statystyki. Co ciekawe w całym spotkaniu arbiter nie pokazał ani jednej kartki. Ostatecznie pojedynek pomiędzy Odrą Opole, a Sandecją Nowy Sącz zakończył się remisem 1-1.

Kolejne spotkanie piłkarze z Nowego Sącza rozegrają już w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie Warta Poznań.