Rozpędzony GKS Tychy pokonuje Bruk-Bet Termalikę Nieciecza

02.07.2020

GKS Tychy podtrzymuje swoją passę czterech meczów bez porażki. Tym razem ofiarą zespołu ze Śląska okazał się Bruk-Bet Termalika Nieciecza, który przegrał na wyjeździe 0:1 (0:0)

W pierwszej połowie w dobrej sytuacji do strzelenia bramki znalazł się Feiz Shamsin, ale z ostrego kąta uderzył w bramkarza Tyszan Konrada Jałochę. Kilka minut potem groźnie na bramkę zespołu z Małopolski strzelał Sebastian Steblecki, ale jego uderzenie skutecznie odbił Łukasz Budziłek.

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 59 minucie Wilson Kamawuaka, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym, dopadł do bezpańskiej piłki i strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości.

W doliczonym czasie gry GKS Tychy miał szansę na podwyższenie wyniku, ale w sytuacji sam na sam skisował Łukasz Grzeszczyk.

To już kolejna porażka podopiecznych Mariusza Lewandowskiego, którzy w ostatniej kolejce przegrali z Puszczą Niepołomice. Tym samym Niecieczanie spadli w tabeli z piątego na siódme miejsce i oddalili się od strefy barażowej.

GKS Tychy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: Kamavuaka (59′)