Ruszają piłkarskie rozgrywki w niższych ligach

09.08.2019

W ten weekend ruszają rozgrywki piłkarskie w niższych ligach. W trzeciej lidze o punkty walczyć będą piłkarze Wisłoki Dębica, na czwartoligowych boiskach również zapowiadają się emocje. 

Beniaminek trzeciej ligi na wstępie podejmie drużynę Podhala Nowy Targ. Ekipa spod Tatr w ubiegłym sezonie długo byli liderem tabeli i faworytem do awansu, by w ostatniej kolejce przegrać w Rzeszowie ze Stalą i odłożyć swoje plany. Te mają być zrealizowane w tym sezonie. Z kolei drużyna z Dębicy będzie chciała udanie otworzyć ten sezon, w którym celem jest utrzymanie w gronie trzecioligowców. Początek rywalizacji na stadionie przy ulicy Parkowej w Dębicy w sobotę o godzinie 17.

Ruszają rozgrywki czwartej ligi podkarpackiej. Już dziś w Sanoku miejscowy Ecoball zagra z Legionem Pilzno. Początek meczu o godzinie 19. W sobotę o 11 w Przemyślu miejscowa Polonia podejmie zespół Igloopolu Dębica. Natomiast w niedzielę o 11 w Stalowej Woli, drugi zespół Stali zmierzy się z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej – drugim zespołem PGE Stali Mielec.

Emocji nie zabraknie na czwartoligowych stadionach w Małopolsce. Pierwszą kolejkę zainauguruje spotkanie w Tarnowie, gdzie w sobotę o godzinie 11 Tarnovia podejmie Barciczankę. Godzinę później w Muszynie, Poprad zmierzy się z Limanovią. Na 17 zaplanowano rywalizację w Woli Rzędzińskiej, gdzie Wolania zagra z Bocheńskim Klubem Sportowym. W niedzielę o 11 drugi zespół Bruk Bet Termaliki Nieciecza podejmie graczy Orkana Szczyrzyc, o 16 Lubań Maniowy zagra z Glinikiem Gorlice, a Watra Białka Tatrzańska z Okocimskim Brzesko. O 17 GKS Drwinia rywalizować będzie z tarnowską Unią, a Wierchy Rabka Zdrój z drugim zespołem Sandecji Nowy Sącz. W tej kolejce pauzować będą gracze Popradu Rytro.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Siadek, Renata Sobkowiak-Zabawa, ks. Marcin Gryzło
play
Słowo za Słowo (NS)- Artur Bochenek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30