Sandecja bez punktów w Lubinie

25.09.2017

Sandecja Nowy Sącz zanotowała czwartą porażkę w piłkarskiej Lotto Ekstraklasie. Drużyna Radosława Mroczkowskiego w starciu z Zagłębiem Lubin długo odpierała ataki gospodarzy. Biało-czarni skapitulowali dopiero w 80. minucie.

Gola na wagę 3 punktów zdobył Jarosław Kubicki. Już po pierwszej połowie gospodarze z Dolnego Śląska mogli prowadzić, ale dobre okazje marnowali na potęgę lub doskonale spisywał się między słupkami Michał Gliwa. Wynik 1:0 można uznać za sprawiedliwy, bo mimo sporej nieskuteczności, Zagłębie Lubin spisało się lepiej. Sandecja długo dzielnie broniła się, ale to było za mało, by wywalczyć punkty.

Sądeczanie spadli na 9. miejsce w tabeli po 10. kolejce. Kolejnym rywalem biało-czarnych będzie Śląsk Wrocław.