Sandecja Nowy Sącz rozpoczyna walkę w rundzie wiosennej. Bruk-Bet Termalica na pierwszy ogień

01.03.2019

Sandecja Nowy Sącz w sobotę (2.03) rozpocznie walkę w II części sezonu 2018/2019 w piłkarskiej I lidze. Biało-czarni są wiceliderem rozgrywek. Sprawdzaliśmy nastroje w drużynie przed startem wiosennej części sezonu.

Jak podkreśla trener Sandecji Tomasz Kafarski, zespół ma ambitne cele. – Pod kątem sportowym będziemy walczyć nawet o pierwsze miejsce. Mamy spore szanse, by to zrobić, ale nie zastanawiamy się, co będzie za kilka miesięcy. Teraz skupiamy się na najbliższym spotkaniu.

Mecz Sandecji z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza w sobotę o 17.00 na stadionie przy ul. Kilińskiego.

Czy chodzi nam po głowie awans? Teraz jesteśmy na drugim miejscu, ale skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Wybieganie w przyszłość byłoby błędem – uważa pomocnik Bartłomiej Kasprzak.

Zapytaliśmy też przedstawicieli Sandecji jak odbierają płynące z ratusza informacje, że w dalszej perspektywie miasta Nowego Sącza nie stać na finansowanie klubu. Trener Kafarski przyznał, że drużyna nie udawała, że temat nie istnieje. – Były momenty, w których rozmawialiśmy o tej sytuacji. Sam pierwszy raz w życiu oglądałem na żywo sesję rady miasta i czekałem na werdykt radnych. Cieszę się, że miasto pomogło klubowi doraźnie, a środowisko chce, by Sandecja istniała, jako bardzo dobry produkt. Staramy się reprezentować godnie Sandecję i miasto na piłkarskich boiskach.

Oczywiście liczymy na dobre wyniki Sandecji Nowy Sącz w pozostałych meczach I ligi tego sezonu.

Posłuchaj:
Tomasz Kafarski
Bartłomiej Kasprzak
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN