Sandecja nie przegrywa na własnym stadionie

26.11.2018

Sandecja Nowy Sącz wygrała po raz dziewiąty w tym sezonie piłkarskiej I ligi i dalej jest trzecia w tabeli. Mecz z Chrobrym Głogów zakończył się wynikiem 1:0. Jedyną bramkę już w piątej minucie zdobył Damian Chmiel.

Powinniśmy strzelić więcej bramek, bo mieliśmy kilka sytuacji. W II połowie Chrobry dążył do wyrównania, a nam nie udało się podwyższyć prowadzenia, choć walczyliśmy do końca i wytrzymaliśmy opór rywala i zdobyliśmy 3 punkty – komentował Chmiel.

Sądeczanie nie przegrali w tym sezonie ani jednego meczu ligowego przed własną publicznością.

Sandecja rozegra w tym roku jeszcze dwa mecze o punkty – w środę (28.11) u siebie z Odrą Opole i w niedzielę na wyjeździe z GKS-em Katowice.

Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 1:0 (1:0)

Bramka: Damian Chmiel 5′.

Żółte kartki: Damian Chmiel – Oskar Repka, Michał Borecki, Michał Pawlik, Daniel Wajsak.

Sandecja: Marek Kozioł – Adrian Basta, Dawid Szufryn, Marcin Flis – Damian Chmiel, Bartłomiej Kasprzak, Dawid Flaszka (80′ Radosław Kanach), Maciej Małkowski, Miłosz Kałahur – Mateusz Klichowicz (72′ Bartłomiej Dudzic), Mariusz Gabrych (89′ Davit Manoyan).

Chrobry: Mateusz Abramowicz – Przemysław Stolc, Oskar Repka, Maciej Kona, Daniel Wajsak – Jakub Bach (46′ Szymon Nowicki), Michał Pawlik, Szymon Drewniak, Łukasz Zejdler (58′ Michał Borecki), Sergiy Napolov – Damian Kowalczyk (60′ Konrad Kaczmarek).

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków).