Siatkarki z Mielca nadal pierwszoligowcem

14.03.2019

Siatkarki Szóstki Mielec zostają w pierwszej lidze. Ekipa trenera Romana Murdzy wygrała trzy wyjazdowe pojedynki w Warszawie z Mazovią BlueSoft, doznając w między czasie dwóch porażek na własnym parkiecie.

Po dwóch rywalizacjach wygranych na wyjeździe i ogromnym wysiłku, jaki siatkarki Mazovii Blue Soft Warszawa włożyły w wyrównanie stanu rywalizacji z pewnością mało kto przewidywał, że drużyna trenera Romana Murdzy nie tylko powstanie z kolan, ale i rozbiją stołeczny zespół na jego terenie w nieco ponad godzinę.

Pierwszy set dobrze rozpoczął się dla warszawianek, jednak z czasem popełniały serie błędów, które bezwzględnie wykorzystywały mielczanki. Pierwsza partia wygrana do 17, w drugiej stołeczne siatkarki zdobyły o oczko więcej. Bezsilne i grające o wszystko w ostatniej odsłonie meczu, kompletnie się pogubiły. Mielczanki z każdą zagrywką i blokiem punktowały bezradne siatkarki Mazovii, wygrywając trzecią partię 25:16 i całe spotkanie 3:0.

Takie rozstrzygnięcie pozostawia na przyszły sezon klub z Podkarpacia na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet, zaś warszawianki zagrają w drugiej lidze.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy