Sparingowa porażka Bruk Bet Termaliki Nieciecza [ZDJĘCIA]

15.01.2018

 

Od tygodnia trenują piłkarze Bruk Bet Termaliki Nieciecza. Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie, na zielonej murawie a także w siłowni i na hali. Podsumowaniem kilku dni był pojedynek kontrolny z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec.

Piłkarze trenera Macieja Bartoszka nie byli w tej rywalizacji szybcy, ale w kilku akcjach zaskoczyli rywali. W pierwszej połowie po rzucie wolnym Bartosz Śpiączka podał do Przemysława Szarka, który umieścił piłkę w bramce. Pierwszoligowiec z Sosnowca wygrał 2:1, trafiając zwycięską bramkę w ostatnich minutach meczu.

Młodsi zawodnicy, którzy mało czasu spędzili na ligowych boiskach, będą mieli szansę na wypożyczenie do innych zespołów. Jakub Wróbel przymierzany jest do drugoligowego Radomiaka, do klubów z niższych lig przejdą też najprawdopodobniej Szczepan Kogut czy Krystian Peda.

W środę piłkarze Bruk Bet Termaliki Nieciecza wyjeżdżają na kilkunastodniowy obóz treningowy na Cypr. Tam zmierzą się w trzech pojedynkach kontrolnych, następnie po powrocie gra z krakowską Wisłą będzie sprawdzianem ostatecznym przed startem ligi.

 

Posłuchaj:
Przemysław Szarek - obrońca Bruk Bet Termaliki
David Guba - pomocnik Bruk Bet Termaliki
Dariusz Trela - bramkarz Bruk Bet Termaliki
Maciej Bartoszek - trener Bruk Bet Termaliki
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy