Sportowy weekend pod dyktando futbolu i hokeja

15.12.2017

To ostatnia okazja w tym roku, by przełamać serię 11 meczów bez zwycięstwa. Mowa o piłkarzach Sandecji Nowy Sącz – trzynastej drużyny Lotto Ekstraklasy. W sobotę (16.12) o 18.00 przeciwnikiem biało-czarnych będzie Lechia Gdańsk.

Od poniedziałku Sandecja jest bez trenera po zwolnieniu Radosława Mroczkowskiego. W środę w zremisowanym 2:2 meczu z Wisłą Płock zespół poprowadził Janusz Świerad. Bardzo możliwe, że nowym trenerem Sandecji zostanie Niemiec Tomas Oral, pracujący wiele lat w klubach 2. Bundesligi.

Weekend w Krynicy-Zdroju będzie pełen hokeja na lodzie, a konkretnie Mini Hokeja. W piątek (15.12) od 11.00 rozpocznie się rywalizacja, a o 17.00 ceremonia otwarcia Mikołajkowego Międzynarodowego Turnieju. Mecze będą też rozgrywane w sobotę i w niedzielę od 9.00. Na krynickiej tafli wystąpią drużyny polskie na czele z z KTH Krynica, ale też z Łotwy, Ukrainy i Słowacji.

W piątek o 18.00 siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna grają na wyjeździe z BKS-em PROFI CREDIT Bielsko-Biała w 10. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Bogdana Serwińskiego są przed tym spotkaniem na 5. miejscu w tabeli.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN