Szczęśliwy remis mieleckiej Stali [ZDJĘCIA]

23.04.2018

W Nice Pierwszej Lidze mielecka Stal zagrała na własnym stadionie z Odrą Opole. W pierwszej połowie trwała bardzo wyrównana walka, nie padły bramki, ale emocji nie brakowało.

W 38 minucie po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce zieloną murawę musiał opuścić Leandro. Z tą decyzją nie mogli pogodzić się piłkarze, a także kibice. W drugiej połowie mimo dobrej gry mielczan, to opolanie dwukrotnie trafili do bramki. W 70 minucie po faulu w polu karnym Szymon Skrzypczak otwarł z rzutu karnego wynik spotkania. Dziesięć minut później napastnik Odry wyrwał się z kontrą i po raz drugi pokonał Radosława Majeckiego. 180 sekund później po faulu w polu karnym, jedenastkę na bramkę zamienił Bartosz Nowak, dając nadzieje na remis. W doliczonym czasie gry na strzał z dystansu zdecydował się Michał Janota, ustalając wynik spotkania. Ostatecznie mielecka Stal remisuje z Odrą Opole 2:2.

W tabeli ligowej mielczanie plasują się na czwartym miejscu. Za tydzień wyjeżdżają do Sosnowca, gdzie rywalizować będą z miejscowym Zagłębiem. Wcześniej jednak zagrają w Grudziądzu w zaległym pojedynku z Olimpią

Posłuchaj:
Michał Janota
Maksymilian Banaszewski
Bartosz Nowak
Mirosław Smyła
Zbigniew Smółka
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN