Szczypiorniści zabrzańscy za mocni dla Stali Mielec

26.11.2017

W PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych rozegrano 11. kolejkę spotkań. Mielecka Stal podejmowała na własnym parkiecie drużynę NMC Górnika Zabrze.

Rywale już od samego początku nadawali tempo gry i przełamywali obronę mielecką. Brakowało również skutecznych akcji mielczan to te po pierwszej połowie zabrzanie prowadzili 18:11. Gospodarze próbowali odwrócić losy pojedynku po przerwie. Bramki Rudolfa Cuzicia i Mateja Sarajlicia zmniejszyły stratę tylko do czterech oczek. Daćko, Tatarincew i Gliński rozwiali jakiekolwiek wątpliwości. Wprawdzie nie brakowało ciekawych akcji Stali, ale to Górnik był przeważającą stroną niemalże przez 60 minut. Zabrzanie odnieśli ostateczne zwycięstwo 35:29.

Bramki dla mieleckiej Stali zdobyli: Janyst i Krępa po 5, Cuzić i Saraljić po 4, Ćwięka 3, Krupa, Mochocki i Wojkowski po 2 oraz Chodara i Kawka po 1.

W następnej kolejce szczypiorniści z Podkarpacia zmierzą się w Płocku z wicemistrzem Polski miejscową Orlen Wisłą. Pojedynek rozegrany zostanie w środę 29 listopada.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jakub Kwaśny
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za Słowo (NS)- Milenia Małecka Rogal
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN