Tarnovia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

04.07.2019

Przygotowania do nowego, czwartego z rzędu sezonu w czwartej lidze, rozpoczęli piłkarze Tarnovii. Wstępne plany trenera Wojciecha Gucwy, przewidują rozegranie siedmiu pojedynków sparingowych.

W pierwszym z nich tarnowianie zagrają w najbliższą sobotę, 6 lipca z beniaminkiem trzeciej ligi, Wisłoką Dębica. Tydzień później mają zaplanowany towarzyski pojedynek z Bocheńskim Klubem Sportowym.

W środę 17 lipca zmierzą się natomiast z występującą w klasie okręgowej, Tuchovią. Podczas trzeciego weekendu lipca zawodników Tarnovii czeka konfrontacja z innym zespołem tym razem z brzesko – bocheńskiej okręgówki, Strażakiem Mokrzyska.

W środę 24 lipca rywalem będzie drużyną czwartej ligi podkarpackiej, Błękitni Ropczyce, trzy dni później przeciwnikiem tarnowian będzie natomiast kolejny czwartoligowiec, Clepardia Kraków.

Na zakończenie przygotowań, piłkarze trenera Wojciecha Gucwy zmierzą się z najbardziej teoretycznie wymagającym rywalem, w sobotę 3 sierpnia zagrają z piątą ekipą czwartej grupy trzeciej ligi, Hutnikiem Kraków.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Ptaszek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN