Tarnów walczy o czwórkę, mielczanki o prestiż

15.02.2019

Przedostatnią kolejkę spotkań w rundzie zasadniczej rozegrają pierwszoligowe siatkarki. Dla tarnowskiej drużyny pojedynek w sobotni wieczór pokaże, czy fazę play-off rozpoczną w pierwszej czwórce. Z kolei mielczanki przygotowujące się do batalii o utrzymanie, zagrają w Toruniu w sobotnie południe.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów po porażce w Wieliczce z Solną, tym razem rywalizować będą z wiceliderem Enea Energetykiem Poznań. Zespół z Wielkopolski w ostatnich spotkania miał wahania formy. Aby utrzymać miejsce w pierwszej czwórce tarnowianki nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. Spotkanie w hali PWSZ przy ulicy Mickiewicza w Tarnowie rozegrane zostanie w sobotę o godzinie 18.

Natomiast przygotowująca się do walki o utrzymanie drużyna Szóstki Mielec wyjeżdża do Torunia, gdzie zmierzy się z miejscową drużyną Budowlanych. Zespół z kujawsko-pomorskiego po dotkliwej porażce w Warszawie z Wisłą walczy jeszcze o ostatnie miejsce w play-off. Z kolei mielczanki czeka pojedynek o utrzymanie się na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet. Początek spotkania w Toruniu w sobotę o godzinie 12.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Ptaszek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN