Tarnowscy kapłani wicemistrzami Polski [ZDJĘCIA]

16.04.2018

Tarnowscy kapłani wicemistrzami Polski w piłce nożnej halowej. W rozgrywanych 14 Mistrzostwach Polski w Bielsku Podlaskim zdobyli srebro.

Tarnowianie przegrali w finale z księżmi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej 1:4. Na najniższym stopniu podium stanęli duchowni z diecezji gdańskiej.

Wcześniej w rozgrywkach grupowych rywalizowali z kapłanami z diecezji przemyskiej, sandomierskie, opolskiej oraz częstochowskiej, ulegając jedynie duchownym z Podkarpacia. W ćwierćfinale dopiero rzuty karne zadecydowały o awansie. Wcześniej w regulaminowym czasie gry tarnowscy księża remisowali z kapłanami z diecezji świdnickiej 2:2. W rozgrywce półfinałowej znów trafili na duchownych z Przemyśla. Tym razem udało się pokonać rywala i awansować do finału.

Dodajmy że w drużynie kapłanów z diecezji tarnowskiej zagrali: ks Paweł Skraba – kapitan drużyny oraz ks Maciej Igielski ks Leszek Grębski ks Paweł Bogaczyk ks Marcin Górski ks Piotr Cichoń ks Piotr Burdacki ks Rafał Żelazny ks Rafał Dziedziak ks Antoni Król ks Adam Bezak i ks Paweł Zawiślan.

Posłuchaj:
Drużyna kapłanów diecezji tarnowskiej
Grzegorz Golec
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy