Tarnowski Metal wygrywa z Tuchovią [ZDJĘCIA]

11.06.2019

Tarnowski Metal w 29.kolejce okręgówki podejmował graczy Tuchovii. Spotkanie rozkręcało się z minuty na minutę, a w drugiej połowie zaowocowało bramkami.

W 12 minucie gości objęli prowadzenie, jednak arbiter tego spotkania zmienił decyzję, bo rzut wolny po którym piłka wpadła do bramki, był wykonany za wcześnie. Obie drużyny do przerwy zachowały zerowe konta, ale po zmianie stron była walka. Pierwsi trafili zawodnicy Metalu, po strzale Alberta Stolarza. Ten sam zawodnik podwyższył w 55 minucie na 2:0, ale Tuchovia nie rezygnowała i po godzinie gry zmniejszyła straty. Marcin Bałut przytomnie zachował się w polu karnym rywala i wbił piłkę do siatki. W miarę upływu minut rosła przewaga gospodarzy. Padły i kolejne bramki autorstwa Kamila Szumlańskiego, Mateusza Reczka oraz Marcina Furmańskiego. Tarnowski Metal pokonał Tuchovię 5:1.

W innych pojedynkach Zorza Zaczarnie pokonała piłkarzy LUKSu Wola Radłowska 3:1, zaś LUKS Skrzyszów uległ na własnym stadionie zawodnikom Wisły Szczucin 0:5. W niedzielnych spotkaniach Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska wygrywa z Ciężkowianką 2:0, Dunajec Zbylitowska Góra pokonał graczy LKS Ładna 4:0, GKS Gromnik niespodziewanie remisuje z Pogórzem Pleśna 2:2, a Olimpia Wojnicz pokonuje Klub Sportowy Śmigno 4:1.

Spadek do A-klasy w tym sezonie czeka drużyny Klubu Sportowego Śmigno, LUKS Wola Radłowska oraz LUKS Skrzyszów.

Posłuchaj:
Artura Prokopa
Jakuba Drwala
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Jacek Soprych
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS)- Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN