Tomasz Kafarski trenerem Sandecji Nowy Sącz

11.06.2018

Sandecja Nowy Sącz ma nowego trenera. Jest nim Tomasz Kafarski. 43-letni szkoleniowiec pracował ostatnio dla Górnika Łęczna, a wcześniej między innymi w Bytovii Bytów, Flocie Świnoujście i Lechii Gdańsk. Podpisał roczny kontrakt.

Sandecja szukała trenera po tym, jak postanowiła nie przedłużać kontraktu z Kazimierzem Moskalem. Tomasz Kafarski w listopadzie 2017 roku został zwolniony z I-ligowego Górnika Łęczna i od tego czasu nie prowadził żadnego klubu.

Trener kompletuje już sztab szkoleniowy. – W połowie tygodnia powinien być już komunikat o osobach, które będą moimi współpracownikami. Celem jest zbudowanie sprawnie działającego sztabu i drużyny, która będzie grała na miarę oczekiwań. Prowadziłem już w zeszłym roku zespół po spadku i wiem, jak trudno jest pozbierać się po spadku z Lotto Ekstraklasy – podkreślił Kafarski.

Celem na nowy sezon będzie spokojne utrzymanie się na poziomie I ligi. Piłkarze rozpoczną przygotowania 18 czerwca. Tomasz Kafarski podpisał roczny kontrakt z opcją jego automatycznego przedłużenia o kolejny.

 

 

Posłuchaj:
Tomasz Kafarski
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Beata Świątkowska
play
Słowo za Słowo (NS)- Piotr Gąsienica i Małgorzata Broda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN