Trenerskie zmiany w niższych ligach

10.07.2019

Roszady trenerskie w niższych ligach. W Olimpii Kąty z dalszej pracy zrezygnował Arkadiusz Śliwa, zaś z Brzeska do Jadownik przenosi się Rafał Policht.

Po fiasku gry w czwartej lidze małopolskiej dotychczasowy trener Olimpii Kąty Arkadiusz Śliwa zrezygnował z prowadzenia drużyny. Zespół mimo że wygrał rozgrywki brzesko – bocheńskiej okręgówki, to zrezygnował z promocji o klasę wyżej. Trener po decyzji władz, złożył dymisję i zakończył współpracę z zespołem z Kąt. Arkadiusz Śliwa przed wygraniem ligi z Olimpią pracował z również w Pagenie Gnojnik.

Natomiast z Brzesko do Jadownik przenosi się Rafał Policht. Będzie on trenerem miejscowej Jadowniczanki. Zespół w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na 6 miejscu w brzesko – bocheńskiej okręgówce, co należy uznać za przeciętny wynik. Poprzednio pełniący obowiązki grającego trenera Sławomir Rydz po zakończeniu sezonu zrezygnował z funkcji. Wybór padł na Rafała Polichta, który przez ostatnie dwa lata odpowiadał za wyniki Okocimskiego Brzesko. Najpierw wprowadził ten klub do czwartej ligi małopolskiej, wygrywając 25 z 26 pojedynków, a następnie zajął z „Piwoszami” 7 miejsce w tej klasie rozgrywkowej. Mimo dobrych wyników osiąganych przez drużynę, zarząd klubu z Brzeska nie przedłużył z nim umowy i powierzył funkcję trenera Tomaszowi Rogóżowi.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Marta Malec-Lech
play
Słowo za Słowo (NS)- Wacław Ligęza
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN