Trenerskie zmiany w niższych ligach

10.07.2019

Roszady trenerskie w niższych ligach. W Olimpii Kąty z dalszej pracy zrezygnował Arkadiusz Śliwa, zaś z Brzeska do Jadownik przenosi się Rafał Policht.

Po fiasku gry w czwartej lidze małopolskiej dotychczasowy trener Olimpii Kąty Arkadiusz Śliwa zrezygnował z prowadzenia drużyny. Zespół mimo że wygrał rozgrywki brzesko – bocheńskiej okręgówki, to zrezygnował z promocji o klasę wyżej. Trener po decyzji władz, złożył dymisję i zakończył współpracę z zespołem z Kąt. Arkadiusz Śliwa przed wygraniem ligi z Olimpią pracował z również w Pagenie Gnojnik.

Natomiast z Brzesko do Jadownik przenosi się Rafał Policht. Będzie on trenerem miejscowej Jadowniczanki. Zespół w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na 6 miejscu w brzesko – bocheńskiej okręgówce, co należy uznać za przeciętny wynik. Poprzednio pełniący obowiązki grającego trenera Sławomir Rydz po zakończeniu sezonu zrezygnował z funkcji. Wybór padł na Rafała Polichta, który przez ostatnie dwa lata odpowiadał za wyniki Okocimskiego Brzesko. Najpierw wprowadził ten klub do czwartej ligi małopolskiej, wygrywając 25 z 26 pojedynków, a następnie zajął z „Piwoszami” 7 miejsce w tej klasie rozgrywkowej. Mimo dobrych wyników osiąganych przez drużynę, zarząd klubu z Brzeska nie przedłużył z nim umowy i powierzył funkcję trenera Tomaszowi Rogóżowi.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy