Udany rewanż Chrobrego za porażkę w Pucharze Polski

09.02.2020

Szczypiorniści SPR-u Stali Mielec przegrali ligowe spotkanie z drużyną z Dolnego Śląska 24:31.

Mielczanie mogą być zadowoleni tylko z pierwszych minut spotkania. Udało im się wyjść na dwubramkowe prowadzenie, które szybko stopniało. Drużyna Chrobrego zdobyła trzy bramki z rzędu. Jak się później okazało goście ani przez chwilę nie przegrywali już w tym meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:16.

Po przerwie nic nie zapowiadało nagłego przebudzenia SPR-u Stali. Drugą część meczu w pełni kontrolowali przyjezdni, którzy sukcesywnie tylko powiększali swoją przewagę.

Mielczan w ostatnich minutach meczu dobili zawodnicy gości, którzy szybko rzucili cztery bramki z rzędu.

Już w sobotę podopieczni trenera Davida Nilssona wyjadą do Puław na mecz z tamtejszymi Azotami.