Weekendowy rozkład jazdy w niższych ligach

31.05.2019

Swoje mecze w weekend rozegrają zawodnicy w IV lidze małopolskiej i podkarpackiej oraz w brzesko-bocheńskiej oraz tarnowskiej ogręgówce.

Już jutro drużyny w czwartej lidze małopolskiej rozegrają 28 kolejkę spotkań. Punktualnie o 12 Bocheński Klub Sportowy wyjedzie do Białki Tatrzańskiej na pojedynek z tamtejszą Watrą. O 16 natomiast Okocimski Brzesko zagra z Barciczanką Barcice. Godzinę później Orkan Szczerzyc na własnym stadionie podejmie Tarnovię, a o 18 lider, Unia Tarnów na wyjeździe zmierzy się z LKS-em Szaflary. Trzy mecze w niedzielę – Lubań Maniowy zagra z Limanovią, GKS Driwnia stanie w szranki z drugą drużyną Sandecji Nowy Sącz, a 28 kolejkę spotkań zakończy mecz Dunajca Zakliczyn z Glinikiem Gorlice.

W weekend gra także IV liga podkarpacka. W ramach 32 kolejki, lider – Wisłoka Dębica zagra z Izolatorem Boguchwała, Legion Pilzno na wyjeździe zmierzy się z Karpatami Krosno, a Iglopool Dębica przed własną publicznością podejmie Sokół Nisko.

W brzesko-bocheńskiej okręgówce drużyny rozegrają 24 serie spotkań. Juro aż 5 meczów. LKS Gnojnik zagra z Rabą Książnice, Tarnawia Tarnawa podejmie Sokoła Maszkienice, Orzeł Dębna zmierzy się z Olimpią Kąty, Novi Rzezawianka wyjedzie na mecz do Jadownik z tamtejszą Jadowniczanką, a Radłovia sprawdzi formę Naprzodu Sobolów.

W niedzielę dwa pojedynki – Rylovii Rylów z Olimpią Bucze oraz Arkadii Olszyny ze Strażakiem Mokrzyska.

Weekend to także mecze w tarnowskiej okręgówce. Jutro dwa spotkania – Tuchovii Tuchów z Olimpią Wojnicz oraz LUKS-u Wola Radłowska z Luksem Skrzyszów. W niedzielę KS Śmigno zagra z Wolanią Wola Rzędzińska, Pogórze Pleśna z Zorzą Zaczarnie, Ciężkowianka zmierzy się z Polanem Żabno, Wisła Szczucin z Metalem Tarnów, LKS Ładna z GKS Gromnik, a Dunajec Zbylitowska Góra wyjedzie do Dąbrowy Tarnowskiej na spotkanie z tamtejszą Dąbrovią.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Mróz
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN