Czy władze Sandecji drżą przed wynikami audytu? [ROZMOWA]

06.12.2018

Do 10 grudnia potrwa audyt w Sandecji Nowy Sącz. Prowadzi go Urząd Miasta przy wsparciu Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. Kontrola dotyczy funkcjonowania klubu, ale też kwestii budowy stadionu przy ul. Kilińskiego.

Prezes Sandecji Tomasz Michałowski zapewnia, że nie obawia się wyników audytu.

Bardzo cieszę się, że taka kontrola jest prowadzona. Jest to kontynuacja zapowiedzi z kampanii wyborczej pana prezydenta Ludomira Handzla. My jesteśmy spółką miejską, dlatego też oczekiwaliśmy takiego audytu. Uważam, że jest jest potrzebny.

Czekamy na wyniki kontroli. Raport z audytu ma być przedstawiony przez Urząd Miasta Nowego Sącza jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Podczas rozmowy w Pulsie Regionu radia RDN Nowy Sącz poruszyliśmy też wątek zwolnień w sądeckim ratuszu i zapytaliśmy prezesa Sandecji, czy liczy się ze stratą swojej posady. – Rozumiem, że każdy prezydent ma prawo do dobierania sobie współpracowników, bo bierze za to odpowiedzialność. Jestem przygotowany na każdy wariant. Jeżeli pan prezydent będzie widział na stanowisku prezesa inną osobę, nie będę tego utrudniał – podkreślił Michałowski.

Poniżej cała rozmowa z Tomaszem Michałowskim.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Józef Knapik
play
Słowo za słowo - Józefa Szczurek-Żelazko
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN