Wolania pokonuje Polan, wygrana Tarnovii [ZDJĘCIA]

02.10.2017

W czwartej lidze małopolskiej piłkarze rywalizowali po raz dziewiąty. Nadal nie do zatrzymania się piłkarze Limanovii, na dobre tory wrócili futboliści Glinka Gorlice oraz Tarnovii.

W sobotnich spotkaniach Bocheński Klub Sportowy wygrał z Tuchovią 2:1, zwyciężył również Poprad Muszyna pokonują Watrę Białka Tatrzańska 4:1. Trzy punkty trafiają również na konto piłkarzy Glinika Gorlice po wygranej nad Barciczanką 2:1. Drugi zespół Sandecji Nowy Sącz pokonał GKS Drwinię 4:0. W niedzielnych meczach Limanovia wygrywa w Rytrze z Popradem 2:0, takim samym wynikiem zakończył się pojedynek w Maniowach, gdzie Lubań uległ Klubowi Sportowemu Tymbark. Trzy punkty dopisują również piłkarze Tarnovii po wygranej w Pisarzowej z Olimpią 1:0.

Natomiast w Woli Rzędzińskiej doszło do ostatniego pojedynku gdzie miejscowa Wolania podejmowała Polan Żabno. W pierwszej połowie obie drużyny zagrały bardzo słabo, nie stwarzając sobie żadnych sytuacji na bramkę rywala. Emocje przyniosła druga część spotkania. Dziesięć minut po wznowieniu gry z prowadzenia cieszyli się gospodarze. Mateusz Michoń dośrodkował z prawego skrzydła a Artur Nowak w polu karnym trafił futbolówką do bramki. Wynik spotkania w 83 minucie ustalił Piotr Drozdowicz, któremu piłkę zagrał Szymon Adamski. Tym samym trzy punkty zostały w Woli Rzędzińskiej, bo Wolania pokonała Polan Żabno 2:0

W tabeli na prowadzeniu Limanovia trzy punkty przed Glinikiem Gorlice i Barciczanką.