Wolania Wola Rzędzińska o krok od powrotu do czwartej ligi

14.05.2019

W tarnowskiej okręgówce rozegrano pojedynki 25.serii spotkań. O krok od zapewnienia sobie awansu do czwartej ligi są piłkarze Wolanii Wola Rzędzińska.

Gracze trenera Tomasza Juszczyka w rywalizacji z LUKS-em Wola Radłowska wygrali 3:1. Goście objęli prowadzenie po golu Mateusza Ślączki, jednak gospodarze odpowiedzieli trzema trafieniami Jakuba Tadela, Konrada Frysia oraz Mateusza Tubka. Polan Żabno pokonał graczy Wisły Szczucin 5:0. Dla gospodarzy trafiali Bartłomiej Frąc, Filip Wróbel, Łukasz Młodawski, Krzysztof Bugajski oraz Adrian Kopeć. Po serii porażek wreszcie komplet punktów dopisują do swojego konta piłkarze Zorzy Zaczarnie, którzy w spotkaniu na stadionie w Śmignie pokonali Dunajec Zbylitowska Góra 2:1.

W niedzielnych spotkaniach Klub Sportowy Śmigno przegrał z Tuchovią 2:4. Olimpia Wojnicz remisuje z Pogórzem Pleśna 4:4. Podział punktów również w Gromniku, gdzie miejscowy GKS remisuje z Ciężkowianką 1:1. Tarnowski Metal wygrywa z LKS-em Ładna 5:0, a LUKS Skrzyszów bezbramkowo remisuje z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

Na prowadzeniu w tabeli Wolania Wola Rzędzińska która potrzebuje zaledwie punkt, aby zapewnić sobie przed ukończeniem rozgrywek awans do czwartej ligi małopolskiej. Gracze trenera Tomasza Juszczyka wyprzedzają o czternaście punktów tarnowski Metal i o szesnaście oczek GKS Gromnik.

Z tarnowską okręgówką żegnają się już gracze Klubu Sportowego Śmigno oraz LUKSu Woli Radłowska. Trzecie miejsce od końca nie gwarantujące bytu w tej klasie okręgowej zajmuje LUKS Skrzyszów.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Jacek Soprych
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS)- Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN