Wpadki lidera i wicelidera w brzesko – bocheńskiej okręgówce

14.05.2019

W brzesko – bocheńskiej okręgówce w ten weekend rozegrano spotkania 21.kolejki. Kilka spotkań zakończyło się niespodziewanymi rezultatami. 

Do sporej niespodzianki doszło w Kątach, gdzie lider Olimpia przegrał z przedostatnią Rabą Książnice 1:2. Z takiej okazji nie skorzystali gracze drugiego w tabeli Naprzodu Sobolów, którzy ulegli w Gnojniku miejscowemu Pagenowi 0:4. Podziałem punktów zakończyła się rywalizacja w Dębnie, gdzie Orzeł rywalizował z Jadowniczanką. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. W Rzezawie miejscowa Rzezawianka uległa Arkadii Olszyny 0:3.

W niedzielnych rywalizacjach Sokół Maszkienice pokonuje Rylovię 2:1, a Strażak Mokrzyska pokonał Tarnavię 4:1. Natomiast Olimpia Bucze remisuje z Radłovią 1:1.

Mimo porażki w tabeli na prowadzeniu zespół Olimpii Kąty, z pięcioma punktami przewagi nad Naprzodem Sobolów. Trzecia Arkadia Olszyny do lidera traci sześć oczek.

W strefie spadkowej dzięki wygranej w Kątach przedostatnie miejsce opuścili gracze Raby Książnice. Ze spadkiem pogodzeni są już piłkarze Tarnavii, o pozostanie walczą gracze Olimpii Bucze, Rzezawianki i Radłovii.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy