Wychowanek Tarnovii wywalczył remis reprezentacji

12.09.2018

Udany powrót Mateusza Klicha do piłkarskiej reprezentacji Polski. Wychowanek Tarnovii zdobył bramkę w towarzyskim pojedynku biało – czerwonych z Irlandią.

Klich pojawił się na boisku w 60. minucie zastępując Krzysztofa Piątka. W końcówce rywalizacji otrzymał podanie w pole karne od Arkadiusz Milika i pokonał irlandzkiego bramkarza.

– Chciałem mocno zaakcentować swój powrót do reprezentacji i się udało – mówił po spotkaniu w TVP Sport Mateusz Klich. -Na pewno chciałem strzelić. Nie grałem dawno w reprezentacji, chciałem się pokazać. To był ciężki mecz, Irlandczycy nie grali tak, jak sobie wyobrażaliśmy, starali się naprawdę grać w piłkę. Ciężko było z nimi, ale udało się wywalczyć to 1:1. Mam nadzieję, że w następnych meczach będziemy strzelać szybciej bramki, wtedy by się łatwiej grało. Mam nadzieję, że podtrzymam swoją dobrą passę z początku sezonu – komentuje piłkarz.

Bramka Mateusza Klicha uratowała drużynę Polski przed porażką z wyspiarzami. Rywalizacja zakończyła się remisem biało – czerwonych 1:1.

Posłuchaj:
Mateusz Klich
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tadeusz Bąk
play
Słowo za Słowo (NS)- Michał Kądziołka
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN