Wygrana Wisłoki, porażki Igloopolu i Rzemieślnika

09.10.2018

W czwartej lidze podkarpackiej rozegrano 11.kolejkę spotkań. W sobotę Rzemieślnik Pilzno podejmował na własnym stadionie drużynę EcoBall Sanok.

Dla piłkarzy trenera Tomasza Kijowskiego nie była to udana rywalizacja, bowiem zakończyli ją porażką 0:2. Obie bramki dla gości zdobył Rafał Domaradzki.

W niedzielne przedpołudnie w Boguchwale, miejscowy Izolator zmierzył się z Igloopolem Dębica. Gospodarze po kwadransie gry prowadzili 2:0, po celnych trafieniach Krzysztofa Domina i Patryka Zielińskiego. Drużyna z Dębicy odpowiedziała bramką w drugiej połowie Dawida Rokity. Jednak kwadrans później Patryk Zieliński po raz kolejny pokonał bramkarza gości, a wynik na dwie minuty przed końcem rywalizacji ustalił Przemysław Nalepka. Tym samym Izolator Boguchwała pokonał drużynę Iglopolu Dębica 3:2.

Natomiast Wisłoka Dębica w tej kolejce rywalizowała w Besku z miejscowym Przełomem. Goście już w 4 minucie po bramce Damiana Łanuchy objęli prowadzenie, z którego cieszyli się nieco ponad kwadrans. Bramkę wyrównującą zdobył Konrad Kijowski. Jednak tuż po zmianie stron dębiczanie ponownie wyszli na prowadzenie po golu Szymona Gwiazdy, a sześć minut zawodnik powtórzył swój wyczyn. W 71 minucie do swojej bramki trafił Michał Śmietana, a sto osiemdziesiąt sekund później wynik spotkania na 5:1 ustalił Adrian Nowak.

W tabeli na prowadzeniu zespół Polonii Przemyśl. Czwarta jest Wisłoka Dębica, zaś piąty Rzemieślnik Pilzno – obie drużyny tracą po siedem punktów do lidera. Igloopol plasuje się na dziesiątym miejscu.