Wyjazdowa wygrana piłkarek Tarnovii na boisku lidera

07.11.2018

W pierwszej lidze piłki nożnej kobiet rozegrano dziesiątą przedostatnią kolejkę spotkań. Tarnovia wyjechała do Głogówka, gdzie zmierzyła się z liderem tabeli Rolnikiem Biedrzychowice.

Tym razem zespół z Dolnego Śląska musiał uznać wyższość ekipy z Małopolski i przegrał 1:3. Tarnowianki objęły prowadzenie w 21 minucie po trafieniu Katarzyny Białoszewskiej. Na odpowiedź rywalek trzeba było czekać około 60 sekund, kiedy to bramkarkę Tarnovii pokonała Kinga Ejzel. Kwadrans później tarnowski zespół znów był na prowadzeniu. Tym razem Gabriela Krawczyk podwyższyła wynik. Ta sama zawodniczka w 60 minucie spotkania ustaliła wynik wygraną Tarnovii 3:1.

To było już ostatnie spotkanie piłkarek Tarnovii w tym roku, bowiem pojedynek 11.kolejki rozegrały w październiku awansem. Wtedy to pokonały ekipę Respektu Myślenice 2:0.