Wystartowały pucharowe rywalizacje na zielonej murawie

06.08.2019

Pierwszą rundę piłkarskiego Pucharu Polski w podokręgu brzeskiego. Z rywalizacji odpadły trzy drużyny z ligi okręgowej, z tym że jedna z nich bez wychodzenia na zieloną murawę.

LKS Poręba Spytkowska bez wychodzenia na zieloną murawę awansowała dalej, bo ekipa Strażaka Mokrzyska z uwagi na rozgrywany turniej nie stawiła się na pojedynek. W innych rywalizacjach Gwizdki Brzesko uległy Olimpii Bucze 1:4, Wulkan Biesiadki remisuje z Pogonią Biadoliny Radłowskie 2:2, ale w rzutach karnych goście wygrali 5:4. Korona Niedzieliska pokonuje w Przyborowie miejscowy GKS 8:0, Sokół Borzęcin wygrywa z Pagenem Gnojnik 2:1, Olimpia Kąty zwyciężyła z drużyną Jastrząb Łoniowa 4:1.

Piłkarze Orła Dębno wygrali w Biadolinach Szlacheckich ze Startem 77 2:1, Tymon Tymowa pokonuje drugi zespół Strażaka Mokrzyska 3:0, Temida Złota uległą ekipie Grom Sufczyn 2:5. Sokół Maszkienice remisuje z Rylovią 2:2, jednak w rzutach karnych wygrywają goście 6:5. W Szczurowej również o awansie decydowały rzuty karne. Orlik w regulaminowym czasie remisował z Ivą Iwkowa 2:2, by w karnych ulec 1:4. Jadowniczanka melduje się w drugiej rundzie, po wygranej z Arkadią Olszyny 5:3, a Wiślanie Wola Przemykowska pokonuje LKS Uszew 2:1. Dziś rozegrany zostanie pojedynek w Porąbce Uszewskiej, gdzie miejscowa Victoria podejmie swoją imienniczkę z Bielczy.

A spotkania drugiej rundy Pucharu Polski w okręgu brzeskim zostaną rozegrane już w ten weekend. W wyniku losowania Grom Sufczyn zmierzy się z Jadowniczanką, Pogoń Biadoliny Radłowskie z LKS Poręba Spytkowska, Iva Iwkowa z Olimpią Kąty, Tymon Tymowa z Sokołem Borzęcin, Rylovia podejmie piłkarzy Orła Dębno, Wiślanie Wola Przemykowska zagra z Koroną Niedzieliska, zaś Olimpia Bucze pozna rywala dopiero dziś wieczorem z pary Victoria Porąbka Uszewska – Victoria Bielcza.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo(NS)-Czesława Siuta
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN