Zakłady Mechaniczne w Tarnowie kolejny rok mecenasem sportu

23.01.2019

Spółka wciąż będzie wspierać finansowo żużlowca Jakuba Jamroga, mimo że ten zamienił Małopolskę na Wrocław.

Dostałem wiele propozycji i muszę opuścić Tarnów, aby się rozwijać sportowo – mówi Jakub Jamróg. – Moja jazda oraz wyniki sportowe zostały zauważone. Przez to zostałem wyróżniony tym, że Zakłady Mechaniczne nadal mnie wspierają, mimo tego że zmieniłem barwy klubowe. Ubolewam nad tym oczywiście. Niestety taki jest sport i wybrałem drogę rozwoju. Dla mnie priorytetem są obecnie starty w PGE Ekstralidze. Mam swoje pięć minut, otrzymałem wiele propozycji. Grzechem by było nie skorzystać.

Tarnowska firma w ubiegłym sezonie postanowiła wspierać finansowo wychowanka Jaskółek.

Była to dobra decyzja, bo zawodnik godnie reprezentował Tarnów w sporcie na najwyższym poziomie – mówi prezes Zakładów Mechanicznych, Henryk Łabędź. – Jestem dumny, że mogłem wspierać w imieniu Zakładów Mechanicznych, naszego żużlowca. Fantastyczny zawodnik, a dla mnie również ważny jest sposób bycia i funkcjonowania oraz dobra atmosfera rodzinna. Jako zawodnik, ale również ojciec i mąż. To dla mnie jest również wielkie znaczenie.

Jakub Jamróg przez rok występował w drużynie tarnowskiej. Po spadku Grupy Azoty Unii z PGE Ekstraligi, zawodnik otrzymał kilka propozycji od innych klubów.

Ostatecznie wybrał drużynę ze stolicy Dolnego Śląska.

Posłuchaj:
Jakub Jamróg
Henryk Łabędź
administrator
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN