Zapowiedź kolejki. PGE Stal Mielec z Bruk-Bet Termaliką, w Nowym Sączu niespodzianka dla kobiet

06.03.2020

Już w tą niedzielę w 22 kolejce Fortuny 1 Ligi PGE Stal Mielec podejmie na swoim boisku drużynę Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Sandecja Nowy Sącz zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. 

Zawodnicy z Mielca wyśmienicie rozpoczęli rundę wiosenną pokonując na wyjeździe Olimpię Grudziądz 5:0 . Dużo gorsze nastroje panują w ekipie Słoni, która niespodziewanie uległa ostatniej w tabeli Chojniczance Chojnice 0:1.

-Jest to pierwszy nasz mecz po dłuższej  przerwie u siebie, na własnym boisku i na pewno zespół zrobi wszystko żeby pokazać się z dobrej strony. Tydzień temu udało nam się dobrze rozpocząć tą rundę i mamy nadzieję, że tą passę podtrzymamy. Były takie momenty, że rzeczywiście popełnialiśmy błędy, nawet w dobrym meczu zawsze się je popełnia, jednak zwróciliśmy na to uwagę na analizie pomeczowej – mówił na konferencji przedmeczowej trener Dariusz Marzec, nawiązując do meczu w Grudziądzu.

Obecnie Mielczanie są wiceliderem fortuny 1 ligi. Zespół z Niecieczy zajmuje natomiast 11 miejsce. Początek meczu na stadionie przy ul. Solskiego o godz. 12.40.

W ten weekend swój mecz ligowy zagra również Sandecja Nowy Sącz. Biało Czarni w Niedzielę o godzinie 19.10 zagrają z drużyną Stomilu Olsztyn. Klub liczy na to, że na trybunach pojawi się wielu kibiców, a wśród nich nie zabraknie też pań.

Z okazji 110-lecia istnienia klubu sportowego  Sandecja Nowy Sącz, oraz z okazji dnia kobiet mamy dla pierwszych 110-ciu pań, które przyjdą do nas na mecz piękne tulipany. Warto też dodać, że panie w tej rundzie wchodzą na mecz za złotówkę  – wyjaśnia Iwona Kubiak z działu marketingu i reklamy Sandecji.

Obecnie Sandecja zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli. Goście z Olsztyna są o dwie lokaty wyżej.

 

Posłuchaj:
Dariusz Marzec
Iwona Kubiak
Bartek Ziaja, fot. Stal Mielec
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - ks. Piotr Adamczyk
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN