Zmienne szczęście czwartoligowców z Podkarpacia

29.08.2019

W czwartej lidze podkarpackiej drużyny rozegrały piątą serie spotkań. Druga drużyna PGE Stali Mielec wyjechała do Głogowa Małopolskiego, gdzie rywalizowała z dotychczasowym liderem Głogovią.

Rezerwy pierwszoligowca wygrały to spotkanie 3:1. Bramki dla Stali zdobyli Josip Barisić, Wojciech Lisowski oraz Paweł Olszewski, zaś dla gospodarzy Piotr Szkolnik. Natomiast Igloopol Dębica pojechał szukać punków do Boguchwały, gdzie rywalizował z miejscowym Izolatorem. Dębiczanie po pierwszej połowie prowadzili 1:0, po trafieniu Przemysława Nalepki. W drugiej części podwyższył Tomasz Nalepka. Jednak w ostatnich dziesięciu minutach gry gospodarze uratowali remis po dwóch trafieniach Michała Daniela.

Z kolei Legion Pilzno w tej kolejce rozgrywał swój pojedynek w Wiśniowej z miejscowym Wisłokiem. Już po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzili 3:0, w drugiej części Wisłok dołożył dwa celne trafienia, zaś bramkę honorową dla pilźnian zdobył Damian Wolański.

W tabeli ligowej Igloopol Dębica jest czwarty, drugi zespół PGE Stali Mielec siódmy, zaś Legion Pilzno czternasty.