Zwycięska seria Tarnovii, efektowna wygrana Wolanii [ZDJĘCIA]

16.10.2017

W czwartej lidze małopolskie trzecie z rzędu zwycięstwo zapisują na swoim koncie piłkarze Tarnovii. Liderem jest Limanovia, która tylko zremisowała w tej kolejce. Udanie zaprezentowali się piłkarze Wolanii, którzy wygrali z KS Tymbark 4:0.

W grupie małopolskiej rozegrano 11.serię spotkań. W sobotnich meczach Bocheński Klub Sportowy bezbramkowo zremisował z Polanem Żabno, Tarnovia trzeci raz z rzędu dopisuje do swojego konta trzy punkty. Tym razem podopieczni trenera Wojciecha Gucwy wygrali w Gorlicach z Glinikiem 2:1, W niedzielnych meczach Barciczanka wygrywa z GKS Drwinia 4:2, drugi zespół Sandecji Nowy Sącz rozgromił Watrę Białka Tatrzańska 6:0, Olimpia Pisarzowa podzieliła się punktami z Tuchovia po remisie 3:3. Poprad Muszyna pokonał Poprad Rytro 2:0, a lider Limanovia zremisował z Lubaniem Maniowy 1:1. W ostatnim pojedynku Wolania Wola Rzędzińska podejmowała na własnym stadionie drużynę Klubu Sportowego Tymbark. Goście w tym spotkaniu nie mieli argumentów by wywieźć choćby punkt. Po trzech trafieniach Piotra Drozdowicza i jednym Jakuba Tadela gospodarze wygrali 4:0.

W tabeli na prowadzeniu Limanovia, przed Barciczanką i Lubaniem Maniowy.

Przechodzimy do czwartej ligi, na początek grupa podkarpacka. W niej rozegrano dwunastą kolejkę spotkań. W Pilźnie piłkarze Rzemieślnika rywalizowali z EcoBallem Sanok. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla miejscowych którzy po trafieniu w 23 minucie Damiana Wolańskiego objęli prowadzenie. 180 sekund później goście wyrównali, jednak przed przerwą na 2:1 dla miejscowych podwyższył Adrian Chłoń. Po zmianie stron znów goście wyrównali straty ale ostatnie dwa ciosy zadali gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 4:2. Natomiast w niedzielę doszło w Dębicy do pojedynku derbowego, w którym Igloopol podejmował Wisłokę. Obie drużyny podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.