Audycja
sound

„Grajmy Swoje” plebiscyt na najlepszą polską piosenkę miesiąca.

„Grajmy Swoje” to plebiscyt polskich nowych piosenek, różnych gatunków muzycznych , różnych artystów, od hip hop-u przez poezje śpiewaną, aż po mocne rockowe brzmienia. Co miesiąc na falach eteru przedstawiamy nowe propozycje, a słuchacze i internauci głosuj na ich zdaniem najlepsze.

A w Każdy ostatni czwartek miesiąca uznani dziennikarze muzyczni z całej polski, a także z zagranicy przedstawią swoje punktacje, wskazując ich zdaniem najlepsze piosenki z prezentowanej przez cały miesiąc piętnastki polski utworów.

Wśród wykonawców są już utytułowani soliści czy zespoły, ale także debiutanci. Plebiscyt promuje także muzyków lokalnych, dzięki temu mogą zaistnieć w całym kraju. Opinii o sobie mogą posłuchać z ust samych ekspertów.

Od pierwszego głosowania są z nami w każdy ostatni czwartek miesiąca: Maria Szabłowska, Krzysztof Szewczyk, Marek Niedźwiedzki, Roman Rogowiecki. I zaprzyjaźnione stacje radiowe :Radio „Via” z Rzeszowa, Radio „Em” z Katowic, Radio „Doxa z Opola, Radio „Viktoria –Między Łodzią a Warszawą”, Radio „i” z Białegostoku, Radio „Jasna góra” z Częstochowy , Radio „IKS” z Vancouver zachodniego wybrzeża Kanady.

Słuchacze mogą głosować bezpośrednio ze strony internetowej, lub droga esemesową wysyłając sms o treści grajmy. i nr propozycji. Na głosujących za pomocą sms czekają upominki: cyfrowe radia, zaproszenia na wydarzenia kulturalne, płyty ulubionych polskich wykonawców.

Finał plebiscytu, podsumowanie głosów w każdy ostatni czwartek miesiąca miedzy 10.00 a 13.00. Smsy w tym dniu przyjmowane są do godziny 12.30.

Notowanie sound
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za słowo (NS) - Mirosław Waląg
play
NS - Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN