Audycja
sound
Rozmowa z biskupem tarnowskim

O święceniach diakonatu, nowej szkole im. Jana Pawła II oraz o ceremoniarzach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O formach duszpasterstwa młodych dorosłych, pielgrzymce WSD a także o zbliżających się święceniach diakonatu i prezbiteratu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O powołaniach, tarnowskim seminarium, obradach Rady Kapłańskiej a także o św. Stanisławie mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Pierwszych Komuniach Świętych, 3 maja i pobożności maryjnej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Bożym Miłosierdziu, Dniu Dobra, działaniach Caritas, pomocy dla uchodźców a także o synodalnych dokumentach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Życzenia Biskupa Tarnowskiego z okazji świąt, a także rozmowa m.in. o świętowaniu razem z gośćmi z Ukrainy.

O przygotowaniach do Wielkanocy, Drodze Krzyżowej, Wielkim Czwartku i kapłaństwie mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodalnym dokumencie na temat kapłanów, roli Parafialnych Zespołach Synodalnych i o zakończeniu synodu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O akcie zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi, pomocy dla uchodźców, kongregacjach duszpasterskich, a także o współpracy księży ze świeckimi mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O długofalowej pomocy dla Ukrainy, Dniu Świętości Życia i roli modlitwy w tym trudnym czasie mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pomocy dla uchodźców, 9.rocznicy wyboru papieża Franciszka, a także o misjach oraz o dniu skupienia dla parlamentarzystów i samorządowców mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pomocy dla uchodźców, trzeźwości i sakramencie bierzmowania mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O sytuacji na Ukrainie a także o tym jak będzie pomagał Kościół tarnowski mówi bp Andrzej Jeż

O V Synodzie Diecezji Tarnowskiej, synodzie powszechnym a także o roli ojca i formacji mężczyzn mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O chorych kapłanach, Domu Księży Diecezji Tarnowskiej a także o Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę, która wyruszy w tradycyjnej formie mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O ingresie biskupa Wiesława Lechowicza, duszpasterstwie wojskowym oraz o Światowym Dniu Chorego mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O roli świeckich w Kościele, rocznicy poświęcenia bazyliki katedralnej a także o osobach konsekrowanych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Niedzieli Słowa Bożego, mediach, a także o seniorach z okazji Dnia Babci i Dziadka mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O spotkaniu biskupów Metropolii Krakowskiej, kondycji małżeństw i rodzin, spotkaniu w Radiu RDN Małopolska, kongregacjach duszpasterskich a także o Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O chrzcie, noworocznych postanowieniach, forum formacyjnym mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Podsumowanie 2021 roku w Kościele w Polsce i diecezji tarnowskiej a także modlitwa o pokój to tematy rozmowy z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem.

O przesłaniu Bożego Narodzenia, szopce w Limanowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. Biskup składa także życzenia wszystkim diecezjanom.

O kolędzie misyjnej, wizycie duszpasterskiej, wigilii, symbolach religijnych a także o kalendarzu katechizmowym Radia RDN mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O kaplicy pw. św. Rodziny w Zabawie, roli dzieci w Kościele a także o szopce w rodzinnym domu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pomocy Kościołowi na Wschodzie, konferencji naukowej dedykowanej ks. Michałowi Hellerowi, synodzie diecezjalnym a także o odpuście w seminarium mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Adwencie, sesji plenarnej, synodzie diecezjalnym oraz o klubach dla seniorów mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowym Błogosławionym, roli AK i KSM, pośmiertnym odznaczeniu dla biskupa Karola Pękali, a także medalach dla osób świeckich mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O patriotyzmie, ubogich, prześladowanych chrześcijanach, a także o patronach szkoły w Łoponiu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O wizycie ad limina apostolorum w Watykanie, o tym co papież Franciszek powiedział o diecezji tarnowskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Uroczystości Wszystkich Świętych, modlitwie za zmarłych, a także o tym czy w diecezji doczekamy się kolejnej beatyfikacji czy kanonizacji mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O wizycie w Rzymie i Watykanie, medalu dla misjonarki Ewy Gawin, misyjnym zaangażowaniu Kościoła tarnowskiego mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodzie biskupów, etapie diecezjalnym tego synodu a także o książkach z okazji 30-lecia Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej Biblos mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Dniu Papieskim, sesji plenarnej synodu diecezjalnego, wizycie polskich biskupów w Rzymie a także o naprotechnologii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Roku Jubileuszowym w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie, roli tej uczelni, alumnach z Afryki oraz o modlitwie różańcowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O posłudze charytatywnej Kościoła, kolejnej sesji plenarnej synodu diecezjalnego, oraz o pladze pijaństwa i darze starości w wychowaniu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pielgrzymce ludzi pracy, Studium Parafialnej Aktywności, przygotowaniu do bierzmowania i nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowych Błogosławionych, procesie beatyfikacyjnym Stefanii Łąckiej, powołaniach do tarnowskiego seminarium a także o siostrach józefitkach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O rodzinach, zniesionej dyspensie, zmianach w parafiach a także o praktyce pierwszych piątków miesiąca mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodalnym temacie „Człowiek żyje prawdziwie ludzkim życiem dzięki kulturze” a także o przebiegu synodu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O posłudze nowych kapłanów, Arce w Limanowej, a także o jubileuszu 100-lecia poświęcenia Polski Sercu Jezusowemu i powołaniach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowych kapłanach, zmianach personalnych w diecezji a także roli Eucharystii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowych diakonach, święceniach kapłańskich, pielgrzymce kapłanów do Tuchowa a także o Bożym Ciele mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O rozwijaniu pobożności indywidualnej i wspólnotowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O św. Stanisławie, miesiącu maryjnym, konsekracji kościoła w Kwiatonowicach i nadzwyczajnych szafarzach Komunii świętej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pracy, emigracji, 3 maja a także Pierwszej Komunii Świętej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O powołaniach w diecezji tarnowskiej, rekrutacji do WSD, a także o kulturze na drodze mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Jak mówić dziś o Bogu, a także o Synaj.tv, religijnych postach w mediach społecznościowych – czyli o roli młodych w ewangelizacji rówieśników mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O święcie Caritas, wyobraźni miłosierdzia a także o projekcie Melchizedek mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Wielkanocy, znaczeniu zmartwychwstania Chrystusa w naszym życiu a także o zwyczajach związanych ze świętami mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Niedzieli Palmowej i obchodach Triduum Paschalnego w czasie pandemii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O ks. Franciszku Blachnickim, Dniu Świętości Życia, roli katechety a także o wolnej niedzieli mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O papieskiej wizycie w Iraku, religijności młodych ludzi, Roku Rodziny, Tygodniu Modlitw o Ochronę Życia a także zadaniach dla ojców mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O mediach, odpuście w seminarium, jubileuszu WSD a także 25- leciu KSW mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O obrazie Bożego Miłosierdzia z okazji 90. rocznicy objawień, a także o Dniu Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami i wsparciu dla misji mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O kondycji psychicznej młodzieży a także osób starszych, Wielkim Poście i przygotowaniach do sakramentu bierzmowania mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Popielcu, Wielkim Poście, abstynencji mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. W audycji także wspomnienie abpa Józefa Życińskiego.

O św. Maksymilianie, Dniu Chorego a także o instytucjach diecezjalnych i roli księży dziekanów mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowym biskupie pomocniczym diecezji tarnowskiej a także o osobach konsekrowanych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Niedzieli Słowa Bożego, przygotowaniach do święceń biskupich, wspomnieniu św. Franciszka Salezego, który jest patronem dziennikarzy mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O posłudze lektoratu i akolitatu, Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan, kongregacji duszpasterskiej, synodzie, a także o tegorocznych Pierwszych Komuniach św. i sakramencie bierzmowania mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O misjach, tegorocznej kolędzie, feriach, szopce w Limanowej a także o trzech słowach – proszę, dziękuję, przepraszam mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Nowym Roku, kulturze troskliwości, a także podsumowanie 2020 roku i o planach na 2021 rok mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Bożym Narodzeniu, pomocy samotnym matkom, a także o kolędzie misyjnej, Niedzieli św. Rodziny mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowym biskupie pomocniczym diecezji tarnowskiej, o zadaniach ks. Artura Ważnego, a także o Roku św. Józefa i wigilii w czasie pandemii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O katechezie rodzinnej, symbolach religijnych, a także o szopce, która powstaje w Limanowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Kościele na Wschodzie, tegorocznej kolędzie, Godzinie Łaski i święcie patronalnym w tarnowskim seminarium mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Adwencie, Wigilijnym Dziele Pomocy Dzieciom i pandemii, która zamyka nas w domach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O dyskusji na temat pedofilii, prowokacjach, dialogu młodzieży, a także rekolekcjach biskupów, Synaju i o roli Akcji Katolickiej, KSM i LSO mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Co dziś znaczą słowa wolność, patriotyzm, godność, szacunek do drugiego człowieka mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O protestach, aborcji, roli katechezy a także o pomocy dla osób chorych i niepełnosprawnych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O świętych, błogosławionych oraz o świętości, pandemii i przeżywaniu żałoby mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O wyzwaniach duszpasterskich i posłudze kapłańskiej podczas pandemii a także o rocznicy śmierci ks. Jana Czuby mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O misyjnych powołaniach i wyzwaniach, a także o Kolędzie Misyjnej i wizycie duszpasterskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O obradach KEP,  Komunii św. na rękę, najnowszej encyklice papieża Franciszka a także o wspieraniu rodzin mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O ekologii, trosce o Ziemię – nasz wspólny dom a także o modlitwie różańcowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O parafii – środowisku budzenia, wzrostu i dojrzewania powołań mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O jubileuszu 25-lecia Akcji Katolickiej, Dniu Środków Społecznego Przekazu, a także o kolejnym kapłanie, którzy wyjeżdża na misje mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodzie, setnej rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej w Zawadzie i o spotkaniu z misjonarzami mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O komunii św. na rękę, studiowaniu teologii, a także o wakacjach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O rodzinach, kolejnych nominacjach w diecezji, a także o Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej na Jasną Górę mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Bożym Ciele, roli Eucharystii, koronawirusie, zmianach w parafii a także Diecezjalnym Święcie Rodziny mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O święceniach, nowych kapłanach diecezji tarnowskiej a także o zmianach personalnych w parafiach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O nowych diakonach, przyjęciach do WSD, Mszach św. i odpustach podczas pandemii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Czy wierni pamiętają o potrzebach wspólnoty Kościoła? Co dalej z parafialnymi inwestycjami? O finansach Kościoła w czasie pandemii mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O tworzeniu dobrego klimatu dla nowych powołań, przygotowaniach do święceń kapłańskich i diakonatu a także o Pierwszej Komunii Świętej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. Jest także odpowiedź na pytanie słuchacza, który zastanawia się czy jeśli w tym roku nie przystąpi do Komunii św. wielkanocnej, to będzie miał grzech ciężki?

O uroczystości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, pracy misjonarzy podczas pandemii, a także o sytuacji gospodarczej w regionie i o tegorocznych maturzystach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Mszach św., nabożeństwach i spowiedzi w czasie pandemii, a także o wolontariuszach w DPS-ie w Bochni mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Nowy tydzień, nowe decyzje, ale też kolejne pytania. Czy wierni diecezji tarnowskiej dostosowywali się w Wielkim Tygodniu do rządowych ograniczeń? Jak proboszczowie będą wyznaczać miejsca w kościołach?

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem o symbolach, pomocy, ale też o relacjach w dobie koronawirusa.

O Mszy św. podczas pandemii, spowiedzi przed świętami a także o Pierwszej Komunii Świętej i sytuacji w Republice Środkowoafrykańskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O roli Kościoła podczas pandemii koronawirusa, pomocy Caritas, wspólnej modlitwie o 20.30 mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O sile modlitwy, domowych świątyniach, a także o Kościele w obliczu koronawirusa mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Dniu Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami a także o Kościele w Gruzji, prośbie tamtejszego biskupa oraz o odpuście w tarnowskim seminarium mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodalnej ankiecie dla młodzieży, Wielkim Poście, roli kobiet w życiu Kościoła tarnowskiego oraz o zbliżającym się ogólnopolskim seminarium o kardynale Wyszyńskim i kard. Wojtyle mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O ofiarności na misje, Niedzieli Synodalnej, trzeźwości a także o Środzie Popielcowej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O kardynale Stefanie Wyszyńskim, programie duszpasterskim dla parafii a także o młodych i ich wyborach życiowych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pracy duszpasterskiej tarnowskich misjonarzy w Peru, Forum Formacyjnym w Tarnowie i o Światowym Dniu Chorego mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O opętaniu, roli osób konsekrowanych a także o zakonach klauzurowych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Niedzieli Słowa Bożego, metodzie lectio divina, synodzie i rocznicy poświęcenia katedry mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O najnowszych danych statystycznych dotyczących liczby osób chodzących do kościoła i przyjmujących Komunię św. a także o parafiach i Kolędnikach Misyjnych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Życzenia z okazji Nowego Roku, a także o planach na 2020 rok, o misjach i orszakach Trzech Króli mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż

O synodzie, Niedzieli Świętej Rodziny i papieskim orędziu na 1 stycznia, kiedy to modlimy się pokój – mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O wigilii, Bożym Narodzeniu i kolędnikach misyjnych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. Pasterz Kościoła tarnowskiego składa także diecezjanom świąteczne życzenia.

O dniu skupienia dla samorządowców, V Synodzie Diecezji Tarnowskiej, procesie beatyfikacyjnym Stefanii Łąckiej, rekolekcjach adwentowych mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. Biskup odpowiada także na pytanie słuchaczki na temat powołania do życia zakonnego w wieku ok. 40 lat.

O Godzinie Łaski, Kościele na Wschodzie a także o synodzie i pomocy dla osób potrzebujących mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O synodzie, katechizacji i Adwencie mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O rekolekcjach i filmie „Nieplanowane”, a także o święcie patronalnym AK, KSM i LSO mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. W wywiadzie także o diecezjalnych medalach dla działaczy katolickich oraz o roli nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

O Światowym Dniu Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, o bezpieczeństwie na drogach, a także o rekolekcjach dla biskupów i V Synodzie Diecezji Tarnowskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Jaki jest nasz współczesny patriotyzm, jak Krosno pamięta o arcybiskupie Jerzym Ablewiczu, a także o Łowczówku – ważnym miejscu pamięci i o V Synodzie Diecezji Tarnowskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O modlitwie za zmarłych, procesach kanonizacyjnych a także o tym jak jak dzisiaj dążyć do świętości mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O pracy Elżbiety Wryk na misjach, wspomnienie ks. Jana Czuby, a także o procesie beatyfikacyjnym Stefanii Łąckiej i o arcybiskupie Jerzym Ablewiczu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O misjach, liczeniu wiernych, relikwiach, które trafią do tarnowskiego seminarium oraz o działalności grup dziecięcych i młodzieżowych w parafiach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O obradach biskupów w Warszawie, spotkaniu księży dziekanów w Tarnowie a także o Dniu Papieskim i na temat zbawienia dzieci, które zmarły przed narodzeniem mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O formacji seminaryjnej, misjach i różańcu mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O Rodzinie Szkół św. Jana Pawła II, mediach, biskupie Józefie Życińskim i Marszu dla Życia i Rodziny mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.

O powołaniach do kapłaństwa, Limanowej i o wykładach w ramach Uniwersytetu Nauczania Społecznego Jana Pawła II mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. – 21.09.2019 r.

O Polsce pod krzyżem, katechezie parafialnej, synodzie i Tygodniu Wychowania mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. – 14.09.2019 r.

O nowym rektorze WSD, powołaniach do kapłaństwa, nadzwyczajnych szafarzach Komunii świętej, Strefie Chwały i o wakacjach mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż. -21.06.2019 r.

O 20.rocznicy wizyty Jana Pawła II w Starym Sączu, niedawnej profanacji procesji Bożego Ciała, studiowaniu teologii i o tym jak podczas urlopu można naładować „duchowe akumulatory” mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 14.06.2019 r.

Biskup tarnowski Andrzej Jeż wspomina abpa Jerzego Ablewicza z okazji Dni Ablewiczowskich. W wywiadzie także o spotkaniu bierzmowanych, pielgrzymce kapłanów do Tuchowa oraz odpowiedź na pytanie słuchacza czy Stefania Łącka zostanie błogosławioną?- 07.06.2019 r.

O niedzieli w parafii, modlitewnej akcji Anioły Pełne Dobroci a także o zmianach personalnych w parafiach diecezji mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 31.05.2019 r.

O pomocy dla poszkodowanych przez wielką wodę, nowych kapłanach, ich pierwszych parafiach a także o Dniu Matki – mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 24.05.2019 r.

O nowym sanktuarium w diecezji tarnowskiej, peregrynacji relikwii św. Jana Pawła II, o święceniach diakonatu a także o nowym kościele w Tarnowie – mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 17.05.2019 r.

O odkrywaniu powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, synodalnym roku dotyczącym parafii a także o św. Stanisławie ze Szczepanowa mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 10.05.2019 r.

O kulcie maryjnym, Polonii, przygotowaniu do Pierwszej Komunii Świętej i formacji LSO mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 03.05.2019 r.

O przygotowaniu do sakramentu małżeństwa i towarzyszeniu rodzinom, a także o wolontariuszach Caritas, kulturze jazdy na naszych drogach i o dziesiątej rocznicy wprowadzenia adoracji Najświętszego Sakramentu w Dąbrowie Tarnowskiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 26.04.2019 r.

O przesłaniu Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i sesji plenarnej V Synodu Diecezji Tarnowskiej mówi bp Andrzej Jeż. – 19.04.2019 r.

Jak młodzi mogą ewangelizować młodych, o Wielkim Tygodniu, Triduum Paschalnym a także o inicjatywie modlitewnej Akcji Katolickiej mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 12.04.2019 r.

O roli rodziny w kontekście powołań, spotkaniu młodych w Niedzielę Palmową a także o przygotowaniach do świąt mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 05.04.2019 r.

Wspomnienie o arcybiskupie Jerzym Ablewiczu, przesłanie listu społecznego KEP i wsparcie dla misji – to tematy rozmowy z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem.- 29.03.2019 r.

O Dniu Świętości Życia, nabożeństwach pasyjnych, a także o tym dlaczego katecheci nie wezmą udziału w planowanym strajku nauczycieli mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 22.03.2019

O raporcie na temat danych nt. wykorzystywania małoletnich w Kościele, stanowisku biskupów w sprawie karty LGBT i 100-leciu KEP mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.-15.03.2019

O Wielkim Poście, mediach i roli młodych ludzi w Kościele mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 08.03.2019

O watykańskim szczycie na temat walki z pedofilią w Kościele, a także o tym jak ważny jest wybór kandydatów do kapłaństwa oraz o spowiedzi i Popielcu – mówi biskup tarnowski Andrzej Jeż.- 01.03.2019 r.

Biskup tarnowski Andrzej Jeż podsumowuje warsztaty dla proboszczów z zakresu prawa pracy i zawierania umów. W wywiadzie także o księdze jaką Biskup dostał od chorych, 20-leciu Wydawnictwa Promyczek i o fenomenie grup modlitwy św. o Pio.- 22.02.2019 r.

Jak dziś towarzyszyć małżeństwom i rodzinom? O potrzebach religijnych kobiet i mężczyzn a także o świętych Cyrylu i Metodym oraz kursie dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej mówi radiu RDN biskup tarnowski Andrzej Jeż w audycji „W trosce o Kościół”.Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 15.02.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 08.02.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 01.02.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 25.01.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 18.01.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 11.01.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 04.01.2019 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 28.12.2018 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 21.12.2018 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 14.12.2018 r.

Rozmowa z biskupem tarnowskim Andrzejem Jeżem- 07.12.2018 r.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Chęciek
play
Słowo za słowo (NS) - Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN