KLUB DOBRZE NASTAWIONYCH

KLUB DOBRZE NASTAWIONYCH

Drogi Słuchaczu!

Jeśli tutaj wszedłeś, zapewne lubisz słuchać Radia RDN Małopolska lub RDN Nowy Sącz. Czujesz, że nasze Radio różni się czymś od innych radiostacji? Chciałbyś, aby było więcej ciekawych audycji, dobrej muzyki a radio nadal się rozwijało? Dobrze trafiłeś.

kdn img

Klub Dobrze Nastawionych to inicjatywa na rzecz katolickiego Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Projekt służy wspieraniu rozgłośni regularnymi darowiznami od słuchaczy skupionych wokół naszego radia. Klub Dobrze Nastawionych to grupa słuchaczy, przyjaciół radia, którzy wspierają radio za pomocą honorowego, comiesięcznego abonamentu. Ta idea sprawdza się w chrześcijańskich mediach na całym świecie i pozwala im na swobodne funkcjonowanie bez ukrywania swojej tożsamości oraz rezygnacji z otwartego głoszenia Ewangelii.

Naszą naczelną misją jest zapewnienie rozgłośni stabilności finansowej i możliwości ewangelizacji przy użyciu nowoczesnych środków masowego przekazu.

W intencji dobrodziejów naszej rozgłośni , w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca są odprawiane Msze święte w Kościele pw. Św. Maksymiliana w Tarnowie (godz. 18.00)

Twoja pomoc ma dla nas znaczenie, nawet jeśli miało by to być kilka złotych miesięcznie. Dlaczego? Ponieważ ludzi dobrej woli takich jak Ty jest kilkaset.

Złóż deklarację Honorowego Abonamentu i dołącz do nas, jeśli zależy Ci na nowoczesnej rozgłośni katolickiej dla całej rodziny i Dobrym Słowie w eterze.

Dane do wpłat dla RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

Możesz ustawić stałe zlecenie przelewu:

67 1240 1910 1111 0010 5619 2901

RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
Ul. Gen. Józefa Bema 14
33 – 100 Tarnów

  DEKLARACJA Honorowego Abonamentu

  Zgadzam się z polityką prywatności

  Klub Dobrze Nastawionych, to społeczność słuchaczy radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, która kierując się miłością do radia oraz wyznawanymi katolickimi wartościami poza wspieraniem materialnym i modlitewnym swojego radia spotyka się na wspólnych wyjazdach, koncertach, spotkaniach. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 689 14 15. Szczegółowy program działań na bieżący rok, a także informacje o działalności klubu znajdują się na profilu facebookowym https://www.facebook.com/KlubDobrzeNastawionych/.

  NAJNOWSZE

  NIE PRZEGAP

  Skip to content