Brzesko Okocim Festiwal wystartuje już po raz drugi

22.06.2022

Koncerty, debiuty, gwiazdy oraz znane hity w nowym wykonaniu – w sobotę na brzeskim Rynku rozpocznie się Brzesko Okocim Festiwal.

Wydarzenie otworzą w sobotę 25 czerwca o 20:15 uczniowie brzeskiej Szkoły Muzycznej I stopnia, którzy zaprezentują swoje talenty. Po ich występach odbędzie się koncert ‘Vivat Opera! Vivat Operetka!’- wybór arii operetkowych i operowych.

Niedziela 26 czerwca to czas debiutów i gwiazd. Zespół Mercurius zadebiutuje na festiwalu o godz. 17:30, prezentując muzykę z pogranicza rocka i metalu.

Gwiazdą festiwalowego wieczoru będzie Michał Szpak, któremu towarzyszyć będzie Em Band Orchestra. Piosenkarz zaprezentuje swoje największe hity. Jego koncert rozpocznie się o godz. 19.

Festiwalowe atrakcje zakończy o godz. 21 muzyczny projekt Golden Hits of Queen. To połączenie największych przebojów zespołu QUEEN z brzmieniami orkiestry symfonicznej.

Muzyczne święto zwieńczy ok. godz. 22:40 pokaz laserowy i występy bębniarzy.

Organizatorzy zaplanowali także imprezy towarzyszące: konkurs na najsympatyczniejszego psa, ogólnopolskie zawody pływackie i występy taneczne.

Maria Polaczek, fot. archiwum
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Bukowiec
play
Słowo za słowo (NS) - Marian Jankisz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN