Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej z propozycjami on-line

10.12.2020

Wśród nich warto obejrzeć dostępny w sieci koncert “Kąśna dla Jana Pawła II”, który był zarejestrowany w Kąśnej z okazji setnej rocznicy urodzin papieża – Polaka.

– Do końca roku będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Wyjątkowy koncert poświęcony naszemu wielkiemu papieżowi Janowi Pawłowi II, przepiękne wspomnienia. Każdy powinien ten koncert zobaczyć – zachęcał Łukasz Gaj, dyrektor Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

Wydarzenie odbywało się w ramach festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc.

Tymczasem od dzisiaj, 9 grudnia na stronie internetowej Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej będzie udostępniony spektakl “Brat naszego Boga” Karola Wojtyły, w wykonaniu aktorów Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, w reżyserii Tomasza Piaseckiego.

– Został zarejestrowany w naszym centrum i będzie udostępniony na naszej stronie do końca roku, na kanale YouTube i Facebook’u będzie można ten spektakl zobaczyć – zaprasza Łukasz Gaj, szef kąśnieńskiego centrum.

Spektakl “Brat naszego Boga”, który mówi o losach św. Brata Alberta Chmielowskiego polecany jest szczególnie młodzieży szkolnej.

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

Posłuchaj:
Łukasz Gaj
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Seweryn Partyński
play
Rozmowa Kulturalna - Benedykt Polański
play
Słowo za słowo(NS) - Łukasz Smetana
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN