Godziny dla rodziny. Dodatkowe spotkanie z cyklu Kreatywny Tarnów już w sobotę

30.07.2021

Zabawy taneczne i ruchowe dla całej rodziny, mobilny plac zabaw, animacje i konkursy z nagrodami – to jedne z atrakcji rodzinnej imprezy pod nazwą Kreatywny Tarnów.

Z powodu kapryśnej pogody nie wszystkie lipcowe niedzielne spotkania z cyklu mogły się odbyć, dlatego miasto postanowiło zorganizować dodatkowe, właśnie w najbliższą sobotę.

Jak zapewnia Maria Zawada-Bilik z wydziału Kultury UMT, zarówno starsi, jak i najmłodsi znajdą coś dla siebie.

– Kreatywny Tarnów to taki format dedykowany rodzinom, dzieciom. Pojawia się pierwszy raz w tym sezonie POKLOCKI, czyli kreatywne klocki. ale nie zabraknie warsztatów koralowych, animacji, ogromnych baniek. Pod wieczór, od godz. 18, również taneczne rytmy. Będziemy mieć trenera, panią Karolinę, która poprowadzi takie różne formy aktywności ruchowej poprzez taniec. A tak naprawdę chodzi nam o ten wspólnie spędzony czas, o bycie ze sobą – podkreśla.

Impreza odbędzie się w sobotę 31 lipca, w godzinach od 16 do 19 przed Multimedialnym Centrum Artystycznym przy ul. Wałowej 25, przy półbaszcie.

Skwer obok Centrum otrzymał nazwę Zakątek Spycimira Leliwity i w przyszłości ma stać się kolejnym miejscem spotkań mieszkańców Tarnowa. Sobotni Kreatywny Tarnów zainauguruje funkcjonowanie Zakątka w tej roli.

Kolejne spotkanie z cyklu już w niedzielę 1 sierpnia na placu Kazimierza Wielkiego, od godz. 16 do 18.

Posłuchaj:
Maria Zawada-Bilik
Maria Polaczek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - Andrzej Lewek
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Skruch
play
Słowo za słowo (NS) - Sławomir Szczerkowski
play
Mirosław Waląg
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN