Jazzowy Koncert „Miłość do końca świata” odbędzie się w trybie online

09.11.2020

W związku z decyzją o zamknięciu instytucji kultury MCK Sokół w Nowym Sączu postanowił, że impreza, która miała być częścią Sądeckiego Festiwalu Muzycznego IUBILAEI CANTUS zostanie przeniesiona do sieci.

Na ucztę muzyki jazzowej zabierze nas Grażyna Auguścik, która zaśpiewa najpiękniejsze piosenki o miłości, tęsknocie, o wszystkich emocjach i uczuciach, które towarzyszyły kolejnym pokoleniom Polaków podczas zaborów i II wojny światowej. Emocje, które przeżywały miliony Polaków w czasach niewoli, podkreśli multimedialna prezentacja. Za oprawę wizualną odpowiedzialny będzie Radosław Bułtowicz.

Podczas koncertu usłyszymy instrumenty takie jak akordeon, skrzypce, kontrabas i instrumenty perkusyjne. Wydarzenie w trybie online będzie dostępny dla każdego bezpłatnie w środę (11.11) o 19.00 na kanale YouTube Małopolskiego Centrum Kultury Sokół.

Pieniądze za zakupione już bilety będzie można odzyskać za pomocą systemu komputerowej obsługi automatycznie. W przypadku biletu zakupione w sposób tradycyjny możecie odebrać pieniądze w siedzibie Sokoła.

Posłuchaj:
Karolina Średnicka, fot. FB MCK Sokół w Nowym Sączu
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS) - Józef Leśniak
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN