K. Kaczmarczyk: – Siłą napędową są ludzie

23.11.2020

O realizacji marzeń, poezji, macierzyństwie i łączeniu tego ze sobą mówiła w programie RDN Cudze chwalicie swego nie znacie Kamila Kaczmarczyk, autorka tomiku “Zakaz rzucania poetów na trawnik”.

W Internecie prowadzi bloga poetyczna.pl.

– Ten kto wchodzi na stronę poetyczna.pl, albo śledzi mnie na Instagramie lub Facebooku, bo tam też zamieszczam również różne momenty swojego życia, dostaje dużo emocji, bo ja jestem człowiekiem emocjonalnym. Na pewno można znaleźć poezję, trochę lifestyle’u, czyli takich pomysłów na życie.

Kamila jest żoną i matką dwóch synów. U młodszego – Maksa, zdiagnozowano wrodzoną wadę serca. Na blogu – jak mówiła w programie RDN – odnajdą się z pewnością rodzice, których dzieci także chorują.

Nie jestem ekspertem – dzielę się swoim macierzyństwem – dodaje Kamila. – Dzielę się sobą na blogu i to są bardzo różne momenty mojego życia, ale też historia choroby mojego dziecka. Robię to też dlatego, bo wiem jak czuje się taki rodzic, który został postawiony przed taką diagnozą, któremu świat wali się na głowę, nie bardzo może sobie z tym poradzić i szuka takich informacji, szuka innych rodziców, którzy doświadczyli czegoś podobnego.

Kamila Kaczmarczyk mieszka z rodziną w Bochni.

Posłuchaj:
Kamila Kaczmarczyk
Katarzyna Antosz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo(NS) - Magdalena Majka
ZGŁOŚ
interwencje
Wspieraj
RDN
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN