Klub Dobrze Nastawionych na Dzień Kobiet szykuje dla słuchaczek niespodzianki :)

08.03.2018

Jak powinna wyglądać wiosenna dieta? Jak rozkręcić swoje ciało po zimie? Jakie będą najnowsze trendy w makijażu? Na te i inne pytania odpowiedzą goście dzisiejszego spotkania Klubu Dobrze Nastawionych Radia RDN. Zainteresowanie jest ogromne, zgłosiło się przeszło 60 pań.

To akcja z okazji Dnia Kobiet – mówi Justyna Dziedzic, opiekun radiowego Klubu Dobrze Nastawionych oraz dyrektor Działu Promocji Radia RDN Małopolska. – Zbliża się wiosna a przed nami Dzień Kobiet. Radio RDN szykuje z tej okazji niespodzianki dla swoich słuchaczek. Zaprosiliśmy dietetyk Justynę Oszkandę oraz kosmetolog Agnieszkę Kolbusz. Dziewczyny powiedzą nam, jak zdrowo odżywiać się na wiosnę, jak zadbać o swoje włosy, skórę czy paznokcie, abyśmy wyglądały pięknie i promiennie. Rozdamy też babeczki, bo przecież wszystkie nasze słuchaczki to super babki – dodaje.

A to wszystko w świetlicy parafialnej przy Kościele pw. św. Maksymiliana w Tarnowie o godzinie 16.00. To spotkanie zarówno dla członków Klubu Dobrze Nastawionych Radia RDN, ale też dla wszystkich, którzy chcą do niego dołączyć.

Posłuchaj:
Justyna Dziedzic
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za Słowo (M) - Grzegorz Gotfryd
play
Słowo za Słowo (NS) - Jan Golba
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN