Kolejne zmiany w repertuarze CSM

24.10.2020

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, Centrum Sztuki Mościce odwołuje lub przekłada w czasie większość zaplanowanych na najbliższy miesiąc wydarzeń.

Na ten moment wszystkie wydarzenia, które zostały zaplanowane do połowy listopada, albo zostają przesunięte, albo po prostu odwołane, ponieważ nie jesteśmy w stanie w tych warunkach ich zorganizować. Wstępnie przekładamy te wydarzenia na terminy majowe, na wiosnę przyszłego roku licząc na to, że ta sytuacja będzie bezpieczna, że poprawi się na tyle, że będziemy w stanie je zrealizować – mówi Anna Chmura, dyrektor Centrum Sztuki Mościce.

Póki co, bieżącą działalność przenosimy nieco do świata wirtualnego. To co będziemy w stanie pokazać online, będzie dostępne w takiej właśnie formie – dodaje.

Już wiadomo, że w planowanym terminie (6 listopada) nie odbędzie się koncert Muzyki Filmowej, a spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem (29 października), zostanie zrealizowane z minimalnym udziałem publiczności, głównie zaś w wersji online.

Ze względu na odwołanie ogólnopolskiej premiery superhitu kinowego – Listy do M4, 9 listopada, w CSM nie będzie także spotkania z cyklu Babski Poniedziałek z zaprezentowaniem tego obrazu, a począwszy od pierwszych dni listopada, ze względu na relatywnie niewielkie zainteresowanie, seanse kinowe będą organizowane tylko w jednej sali CSM.

Rozmowy na temat koncertu ‘Żyć się chce’ Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz Warsaw String Quartet, zaplanowanego na 14 listopada, wciąż trwają, ostateczna decyzja ma zapaść we wtorek.

Jak zaznacza Anna Chmura, istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za bilety. Odbywa się to za pomocą specjalnych formularzy dostępnych na stronie internetowej instytucji.

Decyzje w sprawie pozostałych propozycji repertuarowych CSM będą podejmowane na bieżąco w zależności od sytuacji epidemicznej w Polsce.

Posłuchaj:
Anna Szczepanek
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo (NS) - Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN